24 OCAK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

24 OCAK SALI günü 6 koşulu bir yarış programı olan KOCAELİ'de; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. altilim.net olarak Bol Şanslar Dilerim…

24 OCAK 2017 Salı günü KOCAELİ Hipodromunda 6 koşu ekranlara gelecektir. 24 OCAK 2017 (24.01.2017) Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Bir önceki yarışında starttan 3 boy geç çıktığı halde boy farkı ile ikinci olmayı başaran 11 – MEYLİNUR, bu defa daha iyi bir çıkış yaparak yarışı kazanmasını beklediğim safkandır. Tabi o gün koşuya katılan tüm safkanlar diziydi, şimdi erkeklerde işin içinde bu belki yarışın gidişatını değiştirebilir. O yüzden 5 – PEKSOYUNOĞLU. 6 – SERDENGEÇER ve 1 – FECİR rakip olarak kuponlarda bulundurulmalıdır. 

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI UYGULAMASI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR…  4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN ayağında; 4 – DİLBAR ve 3 – KONIGIN ikilisi birinciliğin güçlü adaylarıdır… Rakipleri ise; 1 – PRINCESS ADA (11 ile eküri) ve 2 – GREEN PUSS olarak değerlendiriyorum… 9 – LA NOUBA sürpriz için kuponlara yazılabilir.

3. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadelede ise; 2 – SİVASLI MUSA günün ilk banko ismi olarak önereceğim safkandır.

4. KOŞU: 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusunda; 2 – APACHE KHAN normal şartlarda daha önce geçtiği safkanlar ile tekrar start alıyor. Bu yüzden birinciliğin güçlü adayı olacağını düşünüyorum. Ama olurda eksik koşar ise HEPSİ'nin ciddi rakip olacağını unutmayalım… Küçük kuponlar riske girerek tek bırakabilirler ama geniş kurgular bu ayağı kapatıp rahat bir koşu izlesinler derim.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı ŞARTLI-4 mücadele ile ALTILI'nın tabela ayağı için start verilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Bu mesafelerde başarılı yarışlar çıkarabilen (ROYAL ABJAR) orjine sahip olan 7 – OVA KARTALI (4 ile eküri) günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerimdir.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ise günün son ayağını oluşturacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 1 – AYNATINAZ ve 5 – NASUHOĞLU ikilisi birlikte şans verdiğim isimler olacaktır. Sürpriz arayanlar; 6 – TANATAR ve 4 – MERTADAM değerlendirilebilir.

24 OCAK 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 11 // 5 – 6 – 1

2.AYAK: 4 – 3 // 1 – 2 // 9

3.AYAK: 2 – SİVASLI MUSA (BANKO)

4.AYAK: 2 – APACHE KHAN // HEPSİ

5.AYAK: 7 – OVA KARTALI (BANKO)

6.AYAK: 1 – 5 // 6 – 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.