24 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 24 OCAK 2016 PAZAR AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Bizler cazip altılı şablonu sunuyoruz ki sizler de kendi tuttuğunuz atları yanlarına ekleyebilesiniz diye. Gelebilecek en iyi atları seçip sizlere burada yorumlar halinde yazıyoruz. Ama elbetteki tek amacımız küçük kuponlarla en iyi şablonu sunabilmek. Yoksa bizler de biliriz 100 – 200 TL’lik şablonlar sunup her gün ALTILI TAHMİNİMİZ tuttu diye yayınlamayı. Ama bizim buradaki amacımız ÜCRETSİZ ALTILI TAHMİNİ paylaşmaktır. Burada YARIŞSEVERLER’in dikkat etmesi gereken atları sıralıyoruz. En doğrusu yarışseverin kendi tuttuğu atlardır. Daha sonra bizlerin verdiği tahminleri değerlendirmesidir. Hiç bir zaman buraya farklı tahminler verip, kendi oyunlarımızda farklı atlara oynadığımız olamaz. Bizler de sizler gibi YARIŞSEVER’iz. 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 – SARJANA ve 9 – NIKOLAYEV arasında geçebilecek bir yarış olarak görüyorum. Süpriz arayanlar ise; 6 – EXECUTIVE , 7 – GREEN BARON ve 8 – BLACK SUN kuponlarına yazabilirler.

2. KOŞU: 5 – HONG KONG (10 ile ekürü) , 7 – MERTADAM , 9 – CANIM CİĞERİM ve 1 – YANARAĞA öncelikli olarak şans verilecek safkanlardır. Daha sonra tedbiri elden bırakmamak adına etkili jokeyleri ile 8 – UTKANER ve 4 – GÖNÜL FIRTINASI kuponlarda bulunmalıdır diye düşünüyorum.

3. KOŞU: 2 – SONG BLUE günün bankosu olacaktır.

4. KOŞU: Az atlı bir koşu ve öne çıkan isim 4 – TUMBULZELE mesafenin kısa olmasını yadırgamaz ise rahat bir birincilik bekliyorum. Günün bir diğer bankosu olarak öneririm.

5. KOŞU: 1 – MADIBA , 5 – TEREX ve 3 – RIGHT OR WRONG öncelikli olarak kuponlara yazılması gerekir. Burada süpriz beklediğim isim ise 2 – POSTACI dikkatlerden kaçmamalıdır. 

6. KOŞU: 6 – DELİ ÜNVEREN günün üçüncü bankosu olarak sizlere öneriyorum.

24 OCAK 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 9 // 6 – 7 – 8
  2. AYAK: 5 – 7 – 9 – 1 // 8 – 4
  3. AYAK: 2 – SONG BLUE (BANKO)
  4. AYAK: 4 – TUMBULZELE (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 5 – 3 // 2 
  6. AYAK: 6 – DELİ ÜNVEREN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.