24 MAYIS 2018 – İZMİR ALTILISI

Evet İZMİR… İZMİR… Güzel İZMİR… Eskiden Ankara, İstanbul ve İzmir haricinde pek oyun yapılmazdı… Buralar hep tertipli yarışlara sahne olmuştur… Ama eskiden dedik ya, eskide kaldı. Artık İZMİR yarışlarının URFA’dan veya ELAZIĞ’dan çok çok farkı kalmamaya başladı. Görüyoruz, görüyorsunuz ne kadar oynayan kitle kaldı ? Anlatamadık zamanın da dedik ki bu yarışlarda ki binici kurguları, at sahiplerinin kurguları veya en büyük kurguyu yaratan TJK’nın oyunu belli bir süre sonra YARIŞSEVERİ sıkar, boğar ve artık kabak tadı vermeye başlar… Şuan ki durumda öyle insanlar artık bunalmış durumda. TJK yetkililerine sormak istediğimiz olay şu; At atı geçer tamam anlarız ama jokey atı teşvik etmez ve sonlarda tabelaya koşturarak ikincilik elde ederek neyi ima ediyor ? Eskiden biniciler ceza alırdı ve bu konular üzerine tartışılırdı. Şimdi ohoo… Neyse ben tasvip etmediğim yerler bölümüne İZMİR’i de ekledim. Tabiki çalışmalarımızı hiç bir şekilde “Biz buraya altılı yapmıyoruz, millet ne oynarsa oynasın” diyerek düşünmüyoruz. Tamamen aksine, en iyi şekilde diğer programları nasıl inceleyip sizlere sunuyorsak, oyun yapmadığımız yerlere de detaylandırarak elimizden geldiğince en sade şekilde şablonumuzu hazırlıyoruz. Altilim.net yapısı hiç bir zaman TJK ve JOKEYLERİN hatalarını görmezden gelerek, hiç bir şey yokmuş gibi sessiz kalan bir yer değildir. Her daim yarışseverler ile birlikte haksızlıkları dobra dobra dile getirebilen ailedir. Bizler yarışseverlerle yeri geldiğinde hatalı binen binicileri, yeri geldiğinde kurumun yaptığı hataları günyüzüne çıkarmaya çalışırız. Tabi dinleyen olur mu olmaz mı orası da meçhul. Neyse ufak ufak bakalım İZMİR’e… Çok kolay bir program bizleri beklemiyor açık ve net söyleyeyim. 

24 Mayıs 2018 (24.05.2018) Perşembe günü İZMİR Şirinyer Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

24 MAYIS 2018 PERŞEMBE İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı 11 Arap atının 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 mücadeleyle birlikte ŞİRİNYER Hipodromu’nda ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1 – UĞURCANBABA (8 ile eküri) , 2 – SAVAŞTEPE , 6 – ÖZÇOCUK , 4 – ERGİNSOY (10 ile eküri) ve 5 – ATILAY (11 ile eküri) birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir… 

 4. KOŞU GÜNÜN GANYANI 3 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-15 mücadelesiyle birlikte BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 1 – LITTLE SUN uygun grupta kazanmaya en yakın safkandır… Geniş oyun yapanların burada; 3 – TEKİLA , 11 – AYSUNUM (8 ile eküri) , 7 – MAVİŞ , 9 – ŞİRİNYER GÜZELİ ve 13 – ŞEYSELLER‘i gözardı etmemesi gerekir.

 5. KOŞU : 4 ve Yukarı 15 İngiliz safkanın HANDİKAP-16 yarışı 1400 metrelik çim pistte yapılacaktır. DÖRTLÜ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlayacaktır. 1 – AĞAÇELİK koruduğu formu ile günün bankosu olarak önerimdir.

 6. KOŞU 2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi 1000 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. ÜÇLÜ GANYAN’ın başlayacağı bu yarışta; 2 – URLA GÜNEŞİ ve 3 – YAMANLARBEYİ birinciliğin güçlü adayları olarak gördüğüm isimlerdir. 

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı tabela ayağındaki ŞARTLI-5 yarış ise 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ekranlara gelecektir. 3 – RIGHT OR WRONG ve 10 – SİVEREK DİYARI arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum.

 8. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların 1700 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 koşu ile İZMİR’de programın son mücadelesi için start verilecektir. 18 – SON HATIRAN bir diğer banko olarak önerimdir.

24 MAYIS 2018 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İZMİR banko altılı tahmini

  1. AYAK: 1 – 2 – 6 – 4 – 5
  2. AYAK: 1 – LITTLE SUN // 3 – 11 – 7 – 9 – 13
  3. AYAK: 1 – AĞAÇELİK (BANKO)
  4. AYAK: 2 – 3
  5. AYAK: 3 – 10
  6. AYAK: 18 – SON HATIRAN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.