24 MAYIS 2018 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

24 Mayıs 2018 Perşembe günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu‘nda 8 koşulu bir yarış programı ekranlara gelecektir… Programdaki 8 koşuda, boş koşu diye tabir ettiğimiz ilk iki yarış; 1. ÜÇLÜ GANYAN ve 7’Lİ PLASE oyunlarını oluşturmaktadır… Kısa bir süredir genellikle ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağından itibaren tahminlerimizi sunarak devam ediyoruz… Çünkü; Zaman herkes için önemli bir kavramdır. Yetiştirebildiğimiz kadarı, genel olarak oynanan oyunlardır. Bu ilk iki yarışları genellikle SOHBET ortamımızda değerlendirmeler yaparak, fikir alışverişinde bulunarak oynayabilirsiniz. SOHBET’e katılmaktan çekinmeyip aksine burada ki yarışseverlerle birlikte ALTILI kurgulamanın daha faydalı olacağını unutmayınız.

Gelelim PERŞEMBE gününün ilk yarış yeri olan ANKARA’ya… 24 MAYIS 2018 (24.05.2018) tarihili ANKARA 20. Yarış gününde, çokta kalabalık bir program gözükmüyor. Bu tarz programlara hasret kaldık desek yeridir. Tabi her kolay görünen program da kurgulandığı gibi bitmeyebiliyor. ALTILI GANYAN oyunu 3. KOŞU ile saat 15:30’da başlayacaktır. Altilim.net ailesi bir ALTILI TUTTURMA GARANTİSİ veren yer DEĞİL, aksine yarışseverleri bir araya toplayarak TAHMİNLERİN bir arada tutulmasını sağlayan yerdir. Yani bütün yarışseverlerin oynayacakları kuponları siteye yollamasıyla birlikte, sohbette değerlendirmeler yaparak kurgularınıza farklı bakış açısı getirmenizi sağlayan ortamdır.

24 MAYIS 2018 (24.05.2018) ANKARA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı 8 İngiliz atının start alacağı 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-14 mücadelede; ANKARA’da 2.20.61’lik derecesi ile ilk dikkatimi çeken 2 – FLASH GORDON isimli safkan oldu… Burada eksik koşmadığı taktirde birinciliğin en güçlü adayı olacağını düşünüyorum… Rakip yazacakların; Son çim yarışını ölçü almadığım ve ADANA’da ki kum pist mücadelelerini beğendiğim 1 – CLASSIC HARMONY öncelikli olarak kuponlarında bulundurmalarını öneririm. 4 – VIKING MAN , 5 – ARROW ve 3 – CRICOOR ise sürpriz şansı verilebilecek diğer şanslılardır.

 4. KOŞU : GÜNÜN GANYANI 4 ve Yukarı Arapların katılacağı NURETTİN ARAL KOŞUSU KISA VADE-6 yarış ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecek günün önemli mücadelesinde; 1 – BİLDENHAN ve 2 – ALPTUĞHAN önceki koşuda da az farklarla birincilik ve ikinciliği elde eden grubun kalite isimleridir… 

 5. KOŞU 4 Yaşlı 6 Arap safkanın 1900 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 koşu ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilmiş olacaktır. 1 – HÜRADAM ve 2 – MOSKOVAATEŞİ öncelikli olarak başarılı yarışları ile burada kazanmaya en yakın gördüğüm safkanlardır. Rakip yazılacaksa bu isimlerin en yakın takipçisi olan 3 – CEVHER kuponlarda sürpriz olarak yer verilebilir. 

 6. KOŞU 2100 metrelik kum pistte seyredeceğimiz ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağında ise; 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesi ekranlara gelecektir. Koruduğu formu ile 1 – BİNBİR günün bankosu olacağını düşündüğüm safkandır. 

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1600 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-4 yarışında; 6 safkan start alacaktır. Tabela ayağında yapılacak bu mücadelede; 1 – ARSEN LUPEN ve 4 – THE DAUGHTER SUN ikilisini kuponlara ayrımsız yazılması gerektiğini düşünüyorum. Sürprizde tek çekindiğim safkan 6 – İREM SU başarılı koşuları günden güne daha iyi performans sergiliyor. Son yarışında start arası olması rağmen tabelada kendisine yer buldu… ANKARA’daki kazandığı çim yarışları da göz önünde bulundurulmalıdır. 3 – SPEEDY GUNNER bu defa start arası bulunan, grubun kaliteli ismi, iyi bir hazırlık evresi geçirdiyse koşuda söz sahibi olabilir.

 8. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 koşusuyla birlikte ANKARA’da yarış programının son startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde izleyeceğimiz mücadelede; Halis KARATAŞ’a sığınılabilir mi derseniz öyle gözüküyor… Hazır safkanı seçmiş ama bir yanımda aman diyor son ayağa kadar geldiğimizde herhangi bir satışa kurban gitmeyelim diyor… 4 – TALİA HANIM küçük kuponların sığınabileceği liman diyelim… Sağlama alacaklar; Urfa yarışları iyi olan 2 – OPRAH‘ın ANKARA’da MAIDEN’dan çıktığını hatırlatalım… Daha sonra hiç uğramamıştı, şimdi tekrar geliyor. 3 – STAY STRONG , 5 – VAVENDU ve 9 – INSOMNIA‘yı değerlendirebilirler.

24 MAYIS 2018 – ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU: banko altılı tahmini

  1. AYAK: 2 – FLASH GORDON // 1 // 4 – 5 – 3
  2. AYAK: 1 – 2
  3. AYAK: 1 – 2 // 3
  4. AYAK: 1 – BİNBİR (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 4 // 6 – 3
  6. AYAK: 4 – TALİA HANIM // 2 – 3 – 5 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.