24 MART 2017 – İZMİR ALTILISI

24 MART 2017 CUMA günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 19:00‘da başlayacaktır. 

24 MART CUMA günü ŞİRİNYER Hipodromu’nda düzenlenecek 6 koşulu programında bütün yarışseverlerimize ve takipçilerimize bol şanslar dileriz… Günün önemli mücadelesi “DİKİLİ KOŞUSU” olacaktır. 24 MART 2017 (24.03.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek 4 ve Yukarı Arapların SATIŞ-2 mücadelesi ile İZMİR’de ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. Günün ilk startının verileceği bu yarışta bakalım hangi safkan ganyan olacak… 4 – PAMUK NİNE , 5 – ÇALIK , 1 – MAZIKIRAN ve 8 – CERRAH öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Geniş kuponlara; 2 – ÖZGÜRÜNOĞLU yazılabilir.

2. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusu ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1600 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz günün ikinci yarışında; İZEMKIZIM’ı eliyorum nedeni ise; 1 ayda 3. kez koşacak olmasından ötürü, etkileneceğini düşünüyorum. Ama dileyen yazabilir kuponuna… Tuttuğum safkanlar ise SULTANLAR… Kim bu sultanlar; 1 – ERVA SULTAN ve 6 – OLGUN SULTAN ikilisinden birincilik bekliyorum.

3. KOŞU: DİKİLİ KOŞUSU” 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri günün önemli mücadelesi olan KV-7 koşuda; 2 – SAYDA öncelikli olarak tuttuğum isim… 6 – MANOUSH (5 ile eküri) ve 7 – HAMARAT ciddi rakipleri olacaktır. 

4. KOŞU: 1900 mt.’lik kum pistte yapılacak ŞARTLI-4 mücadeleye ise; 3 Yaşlı 4 İngiliz atı katılacaktır. 3 – RECO ve 2 – CANTERTİP ayrımsız olarak yazmak bu ayağı rahat izlememizi sağlar…

5. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan tabela ayağında; 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-5 koşusunu izleyeceğiz. 1 – BARSKAN , 2 – KARAÇİVİ , 3 – ESER , 5 – OĞLUM EMİR burada şanslı olduklarına inandığım için yazmadan geçemeyeceğim… Hepsinin gelirinin olduğunu düşünüyorum.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ile günün son startı verilecektir. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Riskli bir banko vereceğim… Riskli derken bültenlerin sonuncu atı olabilir, o manada riskli diyorum. Koştuğu safkanları incelediğim de burada bu atın ne işi var demiştim. Sanırım bize günün çatısını çıkardılar… 9 – SONIC BOOM son yarışındaki binicisi ile İZMİR’e geliyor… Demek ki artık kendini gösterme vakti geldi ki BURSA tabela içinde yer aldığı binicisini bırakmak istemiyor. Bu güne kadar hep güçlü safkanlar ile koşmuş o yüzden tabela içlerine bazen girememiş. Ama ben oturdum iyice inceledim, bilmiyorum kafama yattı… Sizler yanına tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz diyebilirim.

24 MART 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 4 – 5 – 1 – 8 // 2

2. AYAK: 1 – 6

3. AYAK: 2 – SAYDA // 6 – 7

4. AYAK: 3 – 2

5. AYAK: 1 – 2 – 3 – 5

6. AYAK: 9 – SONIC BOOM (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.