24 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 24 MART 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1.koşu ile saat: 14:30’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:o0’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

İzmir Şirinyer Hipodromunda 24 Mart Perşembe günü yapılacak olan at yarışında bizlerin yorumlarını, sizlerin kurgusuna uyacak şekilde hazırlayabilirseniz daha şanslı olabilirsiniz. Evet şöyle bir baktığımda gerçekten bende biraz şablonda İZMİR programının ya tamamen misli olacağını ya da güzel ganyanlı atların geleceğini tahmin ediyorum. Bu yüzden sadece Altılı Ganyanın son ayağında sizlere BANKO bir isim sunabildim. Diğer koşular da elbetteki ilk olarak yazdığım safkanları kendi bütçeniz doğrultusunda banko olarak yazıp, değerlendirebilirsiniz. Elbetteki herkesin tuttuğu isimler vardır. Ben kendi çalışmalarımı burada aktarmaya çalışıyorum. İş altılı kuponu yapmaya geldiğinde içimden gelenleri en az iki bankolu yani iki tekli altılı haline getiriyorum. Bazı atları isimleriyle yazıyorum şablonda özellikle dikkat çeksin diye. Kendime oynarken de bunları değerlendiriyorum. Yoksa şablonu aynen yatırma diye bir kaide yok. Ama aynısını yatıran yarışseverlerimiz için de emin olun hemen hemen belli bir limite uygun şekilde sınırlandırıyoruz. Geniş kupon yapan yarışseverlerin gözümüze takılan isimleri yazabilmeleri için açık açık orada belirtmek zorundayız. Hayırlısı olsun diyelim, bakalım Perşembe İzmir yarışlarında bizleri neler bekliyor.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile yedili ganyan başlayacaktır. Burada 6 – LOVE ME TENDER ve 2 – DEATH RACER benim önerebileceğim safkanlardır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizler ŞARTLI-3 mücadele ile beşli ganyan oyunu başlıyor. Tıpkı yedili ayağı gibi burada da favori ve please olan safkanların şansının yüksek olduğunu belirtmek istiyorum. 3 – FLY CAT ve 1 – FOÇA KARTALI kuponlara yazılması gereken ilk atlardır. Tabiki ilk atım FLY CAT olacaktır ve kazanmasını beklediğim için küçük kuponlara tek yazılabilir önerisinde de bulunmak isterim. Süprize kaçarsanız söylenecek fazla da at yok jokey faktöründen 6 – ŞANLIKAYA ve 5 – LINDORA değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 5 ve Yukarı Araplar Handikap-14 mücadelesi gerçekten çok karışık gözüküyor. Hangi ata baksam iç açıcı bir durum söz konusu olmuyor. Biraz at yazmakta fayda var gibi. Çalışmalarım doğrultusunda 4 – ZAMAN YOLCUSU , 10 – ŞAHBEY , 8 – KONGO ve 5 – ERTANBEY dikkatimi çeken safkanlar oldu. Bunların dışında sizler ekleme yapabilirsiniz. Şahsen ben ağır kilolu atların gelebileceğini sanmıyorum. Neden derseniz önceki koşularını inceledim ve bu kilolar ile burada şanslarının az olduğunu düşünüyorum.

4. KOŞU: Vay arkadaş koşuya bak koşuya… 4 Yaşlı Araplar KV-8 “BOSTANLI KOŞUSU” bakalım bu yarışı kim kazanacak. Halis, Mehmet, Özcan, Kadir ve diğer isimlerini tam ezberleyemediğim jokeyler… Gerçekten çetin bir yarış olacak. Bu safkanların özenle seçilip bu koşuya getirildiğini düşünüyorum. Hepsi kaliteli safkanlar. Lakin 4 – KEREMCAN ve 5 – MAZIKIRAN bana göre ilk şanslı isimler. Bunların haricinde koşusunun favorisi olan 1 – BİLDENHAN yazılabilir. Geniş kupon yapanların ise bu ayağa dikkat etmesini öneririm.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-4 olan altılının dördüncü ayağında ise 3 – KATRE grubun üzerinde olduğunu görüyorum ve ilk şans tanınması gerekilen safkan olarak düşünüyorum. Rakip olarak; 2 – DOLUDİZGİN (5 ile eküri) değerlendirilebilir.

6. KOŞU: Tabela ayağına geldik sonunda. 4 ve Yukarı İngilizler KV-6 “HÜSEYİN CESURLAR KOŞUSU” yarışında; 5 – BÜYÜK AMED ve 6 – GOLD TO GOLD ilk olarak kuponlarınıza yazmanızı istediğim safkanlardır. Daha sonra yine koşunun favori ismi ve klas jokeyi ile yazsak bir türlü yazmasak bir türlü 1 – NORTH VALLEY şans verilebilecek isimdir.

7. KOŞU: Altılının son ayağı olan 3 Yaşlı İngilizlere mahsus MAIDEN mücadele de Fuat ÇAKAR ile 7 – IMMIGRANT banko olarak sunmak istiyorum. Kısa mesafeli bir koşu olacağından Fuat ÇAKAR, IMMIGRANT ile öne rahat bir şekilde çıkabilirse koşuyu çıktığı gibi tamamlamasını bekliyorum.

 

24 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – FLY CAT // 1 // 6 – 5
  2. AYAK: 4 – 10 – 8 – 5
  3. AYAK: 4 – 5 – 1
  4. AYAK: 3 – KATRE // 2
  5. AYAK: 5 – 6 – 1
  6. AYAK: 7 – IMMIGRANT (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.