24 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 24 KASIM 2016 Perşembe günü 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

24 Kasım Perşembe gecesi izleyeceğimiz URFA yarışlarında 7 koşu ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 6. Koşu'da izleyeceğimiz 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-6 mücadelesi olan "ÖĞRETMENLER GÜNÜ KOŞUSU" olacaktır. 24 KASIM 2016 (24.11.2016) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Saatler akşamın 6'sını göstermeye başladığında, spiker YEDİLİ GANYAN için start alacak olan SEKİZ, 3 Yaşlı Arap atının MAIDEN mücadelesini anons edecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 6 – STRES TOPU kazanmaya bir adım önde olan safkan olup en ciddi rakibi için 8 – YEDİGOBAK düşünülebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; 1 – ARCHİPELAGOS ve 10 – TAMZAMANI birinciliğe yakın gördüğüm ikilidir. 4 – SONSEVİNCEK ve 9 – SERİMCAN ise geniş kuponlarda sürpriz arayanlar için değerlendirmeye alınmalıdır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 yarışı ile ŞANLIURFA'da BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. Kazandığı yarışlardan sonra dikkatleri üzerinde toplayan 6 – DALLICALI yine günün banko safkanı olmayı hakediyor. Rakiplerini geride bırakarak potoya uzanmasını beklediğim DALLICALI'yı rahatsız edecek safkan göremedim. OYTUNTAY vardı o da burada start almadığı için rahat bir birincilik elde edebileceğini düşünüyorum.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesinde; 5 – AWFUL SCORE yarışı kazanmaya daha yakın gördüğüm safkan olup en ciddi rakibinin 2 – CASH OUT olabileceğini düşünüyorum. Bu ikiliyi kuponlara ayrımsız yazarsak sanırım rahat bir koşu izlemiş oluruz.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-13 koşusu 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Son yarışı ile MAIDEN'a bu pist ve mesafede veda eden 1 – HAS ABJAR koruduğu formu ile aynı pist ve mesafede yine birinciliğin en güçlü adayı olup günün ilk banko safkanı olarak önerimizdir.

6. KOŞU: Geldik günün anlam ve önemini arz eden koşuya… ÖĞRETMENLER GÜNÜ KOŞUSU ile 3 ve Yukarı İngiliz atların start alacağı KV-6 mücadele 1700 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. DİYARBAKIR'dan son iki yarışını kazanarak gelecek olan 7 – MARDINAR'ı bir adım önde tutuyorum. Rakipleri olarak ise; 4 – KIRDEMİRKIR ve 8 – SOKOLLU geniş kuponlarda yer almasını önereceğim isimlerdir. Böyle bir koşuda pek sürpriz olacağını düşünmüyorum ama yine de 10 – ZAHAN'ı sürpriz arayan yarışseverlerin değerlendirmesi gerekir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların bir diğer MAIDEN mücadelesi ile URFA'da günün son startı verilecektir. Buraya kadar getirebilirsek şablonu emin olun sürprizin kralını burada bekliyorum. Çünkü; Burada start almamış veya almış başarılı olamamış atlar mevcut… 9 safkan koşuyor. İşimizi riske atmaya gerek yok. Şu da olabilir kapatırız, sürpriz gelir veya favori gelir o da kısmet işi. Ama ben burada öyle bariz bir şekilde gelebilecek at göremiyorum. Çok karışık bir MAIDEN koşu ayarlanmış buraya. Bu yüzden günün bu ayağını HEPSİ diyerek arkamıza yaslanıp, sürprizin kuponumuza denk gelmesini bekleyelim derim. Şablon ufak zaten, dilerseniz buraya tuttuğunuz atları yazıp geçebilirsiniz, dilerseniz HEPSİ diyerek rahat bir yarış izlersiniz. Belki de dağıtılacak ikramiyeyi belirleyecek bir koşu olabilir, belki de tam tersi favori ile pleaseler potoya uzanır ama kime göre favori kime göre sürpriz tartışılır. Burada gösterilen favori isimler daha önce URFA'yı görmemiş atlar oldukları için bültenlere takılmayın, kendi kurgunuzu kendiniz yaratın derim.

24 KASIM 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 10 // 4 – 9
  2. AYAK: 6 – DALLICALI (BANKO)
  3. AYAK: 5 – AWFUL SCORE // 2
  4. AYAK: 1 – HAS ABJAR (BANKO)
  5. AYAK: 7 – MARDINAR // 4 – 8 // 10
  6. AYAK: HEPSİ
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.