24 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

PERŞEMBE günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

24 Kasım PAZAR gününün ilk yarış programı olan İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşuya ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 3. Koşu'da "AYDUTOR KOŞUSU" olacaktır. 24 KASIM 2016 (24.11.2016) İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR'de günün ilk startı ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 8 – İNSUYU ve 5 – GÖKALTAY burada rakiplerine göre birer adım önde tuttuğum isimlerdir. 7 – BAŞYAZAR , 1 – SOYLUKRAL , 2 – İLKSEN ve 215 günlük start arasından etkilenmez ise 4 – SABRİ geniş kuponlar da yer alabilecek rakip safkanlardır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 koşusu ile ALTILI GANYAN heyecanı bu yarış ile başlayacaktır. İlk defa start alacak olan safkanların ayaklarının düz basmasını temenni ederiz. 2 – GREAT WALL , 3 – MEHMET ABİ , 9 – ZUZUNAZ , 6 – AEGEAN PEARL ve 1 – COLT OF DORA benim çalışmalarımda çıkan safkanlardır. Sizlerin tutmuş olduğu atlar var ise ekleyebilir veya tek atabilirsiniz…

3. KOŞU: BEŞLİ GANYAN ayağı günün önemli yarışı olan AYDUTOR KOŞUSU ile ekranlara gelecektir. 3 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı KV-7 mücadele 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 2 – BLACK KING , 5 – ŞEKER AĞA , 3 – RED EYE ve 4 – SİDELİ kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. Sürpriz için; 11 – İZMİRŞAHI dikkat edilmesi gereken isimdir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ise 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 6 – LALUŞ , 7 – ALMİLA ve 9 – NEVVARE birinciliğin güçlü adayları olarak kuponlara ayrımsız yazılmalıdır. Koşuda sürprizi 2 – GÖRÜNTÜ , 3 – MELOŞ ve 8 – LAŞİN (startta oyalanmaz ise) yapabilir, dikkat.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Bu tür mesafelerde başarılı yarışlara imza atan 3 – İPEKKIZ rakiplerinin arasında erkek at varmış, dişi at varmış ayırt etmeksizin çok rahat koşular kazandığından alternatif banko olarak önerimdir. En ciddi rakibinin ise 9 – THATS THE MOMENT olacağını belirtmek isterim. Bülten puanlarına aldanıp THATS THE MOMENT gözardı etmeyin, açın yarışlarına bakın lütfen… Bazen bültenlerin vermiş olduğu puanlar içaçıcı olmuyor.

6. KOŞU: ​Altılı Ganyan'ın, beşinci ayağına geldiğimizde yine ŞARTLI-1 mücadele izleyeceğiz. Biraz risk alıp bu zorlu mücadelede galobunu beğendiğim 7 – DIVINE FORCE günün ilk banko safkanı olarak önerimdir. Son galobunuda, piste çıkacağı jokeyi ile yapan DIVINE FORCE bakalım yarış hayatına nasıl bir başlangıç yapacak… Bütün safkanların tabiki yine tekrarlıyorum ayakları düz bassın… Burada tuttuğunuz başka isimler var ise de başka yerlerde tek atıp buraya ekleme yapabilirsiniz.

7. KOŞU:3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 yarışı ile İZMİR'de son ayak için start verilecektir. 1 – HARZEMŞAHLI kendisini tanıyan jokeyi M. KAYA ile bu defa İZMİR'de birinciliğe kavuşacaktır. Ağır gruplarda start almış olan HARZEMŞAHLI normal şartlarda yarışta kazanmasını beklediğim isim olup, günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir. Bu da belki bir önceki banko gibi riskli olabilir ama kazanamaması için bir problem görmüyorum. Sizler ilk ayaklarda belki iki at, tek at olarak geçerek bu son iki ayağı sağlama alabilirsiniz. Bunlar bizlerden, sizlere yardımcı olması için oluşturulmuş şablonlardır. Yardımcı olmak kaydıyla gelebilecek safkanları önplana çıkarmak için uğraşıyoruz. Yoksa gelişigüzel asla tekler veya safkanlar önermeyiz. Açıp, bakabilirsiniz bültenlerden… Kontrol edin, bizlerde bunu istiyoruz. Sizlerin kurgusuna karışamayız. Sadece fikir olarak görmek isterseniz bizlerin çalışmasında bunlar bunlar çıkıyor diye yazıyoruz.

24 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 3 – 9 – 6 – 1
  2. AYAK: 2 – 5 – 3 – 4 // 11
  3. AYAK: 6 – 7 – 9 // 2 – 3 – 8
  4. AYAK: 3 – İPEKKIZ // 9
  5. AYAK: 7 – DIVINE FORCE (BANKO)
  6. AYAK: 1 – HARZEMŞAHLI (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.