Loading...

24 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

24 KASIM 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

DİYARBAKIR 7 koşulu at yarışı programında. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 1. Koşu saat: 12:45, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayalım… Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – ÖZ KORKMAZ (5 – KÖKMENİNOĞLU ile ekürü) , 1 – AKDAĞ ATEŞİ , 2 – CANKOPARAN , 8 – ORESTOS sıralaması yedili ayağı için çalışmalarımda çıkan atlardır. Sizlerin de varsa özellikle takip atlarınız ekleyiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 12 – KOZMİK bir yarışı bir yarışını tutmasa da bu pist ve mesafede en iyi derece onda. Üzerindeki H.SARIDAL uzun süredir atı bırakmadı. Yarın bir aksilik olmazsa grupta onu rahatsız edecek at göremiyorum. Kazandığı koşusu gibi “UZAK” atmasını bekleyeceğim. Lakin yine de rakip olarak önereceğim atlar; 3 – 5 – 6 – 8 – 11 hata kollayacaktır diye düşünüyorum. 

3. KOŞU: Normal şartlar bu koşuda incelediğimiz zaman 1 – VİNDIRHAT tek olur diyoruz. Ama koşu türü 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI 4 olunca ben burada favori gelmeme ihtimali çok çok yüksek diyorum.  Daha önceki koşulardan dolayı bunu diyorum. Hele ki doğu yarışı 🙂 Bu yüzden totosu’da galobu’da boş olan atlar gelirse şaşırmamak lazım. İlk ayağı tek attığımızı varsayarak bu ayağı HEPSİ Demek istiyorum. (5 ve 6 ekürü bu koşuda)

4. KOŞU: 10 – AZAT KUŞU banko olarak öneriyorum.

5. KOŞU: 7 – LEATHER BAG , 3 – BROKEN ARROW , 1 – GOBBLE UP , 8 – LOVELY SUN

6. KOŞU: 6- ISONIC ve 5 – WARHEAD kapışması birinciyi belirleyecektir. YALNIZ BİR AT Daha var dikkatimi çeken, 8 – LITTLE CAT ‘e DİKKAT… 48.5 KG’ya kadar düşmüş… Son koşusunda 60 KG idi. Bu at yarın daha rahat koşabilir. Ağır kilolar da tabelaya girmeyi başarmıştı. Süpriz olarak değerlendirebilirsiniz. 

7. KOŞU: Hem doğu yarışı hem de son ayak olması koşulu ile biraz kalabalık tutmayı düşündüm. Sırasıyla şunlar; 1 – HIZLI ZELİŞ , 7 – TAMZAMANI (kendini unutturdu dikkat) , 10 – İÇİL , 12 – ŞEVVALGÜLÜ , 8 – TEKFORDUNGÜLÜ , 9 – AL ZENGİNKIZ

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.