24 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

ADANA 8 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 18:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili please ve yedili ganyan ayağına 2 – GENTLEMAN JACK banko düşünüyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – DERSPLAY öncelikli olarak kuponlara yazılmalı. Daha sonra sırasıyla; 7 – SKORER , 8 – BAHÇEŞEHİRLİ , 2 – LOST RIVER , 9 – AWFUL SCORE

4. KOŞU: 7 – RABAT GÜZELİ , 8 – SEVİMKIZ , 6 – PRAG

5. KOŞU: 2 – SERHASAN kaçarak bitirmeye çalışacak ama 63 kg hiç kolay değil, son virajı dönerken yakalanacaktır diye düşünüyorum. 7 – ARASHAN en ciddi rakibi olarak devreye girebilir. 3 – BUĞRACAN ve 5 – KİMSESİZ daha sonraki rakiplerdir.

6. KOŞU: 6 – BAŞPEHLİVAN Ahmet Çelik idaresinde hata yapılmadığı müddetçe kazanmaya en yakın safkandır.

7. KOŞU: 2 – COELACANTHE ve 3 – ENRICHING GIRL arasında bir geçecek bir yarış olarak göüyorum.

8. KOŞU: 6 – KARTACALI bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan bir at. 2100 mt Kumu 2.17 yaparak diğer rakiplerinden bir iki adım önde sayılır. Ağır kilosuna rağmen güzel yarışlar çıkaran 1 – COM LİDER , 9 – RAIN OF APRIL rakip olarak kuponlarda bulunabilir. 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.