24 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 24 HAZİRAN CUMA günü AT YARIŞI Programında 9 koşu vardır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 14:00’de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. koşu ile saat: 15:00’da ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

24 HAZİRAN 2016 CUMA günü İzmir’de İKİ ALTILI programı bulunmaktadır. 24 HAZİRAN İzmir at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-2 mücadelesi ile İZMİR’de günün ilk koşusu hemde Birinci Altılının başlangıç koşusuna start verilecektir. Son koşusunu ölçü almadığım ve daha büyük gruplarda start alarak tabelalarda kendisine yer bulabilen 4 – ÇAMÖNÜ BEYİ başarılı bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Ama aksilik olur ise; En ciddi rakibi 3 – KUZİKO hata affetmeyecektir. 10 – FAUSTİNO kapalı kutu ters bir yarış çıkarabilir. 2 – ALİ RUHİ uygun bir yol bulabilirse bir diğer rakip olabilir. Ağır kilosunun dezavantaj olacağını düşündüğüm için ancak geniş kuponlar da yer verilmesini istediğim 1 – MURATEFE değerlendirilebilir. Sürprizi ise 5 – ÇOLBIR yapabilir.

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 9 – DEFNE HANIM (14 – RADAR ile eküri) , 2 – BARB FACE , 12 – NİLSTAR ve 1 – ALTERNATİF ön plana çıkan safkanlardır. Sürpriz için 5 – PESOTA , 11 – IMAGINARYWORLD ve 13 – ÖZDENİZKIZI değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmir’de Yedili Ganyan ve Yedili Please’nin başlangıç koşusu 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile gerçekleştirilecektir. 2100 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan bu koşuda 1 – AKALP ve 6 – UĞRUAÇIK öncelikli olarak bu koşuyu kazanmaya yakın isimlerdir. Rakip olarak; 2 – KEHKEŞAN ve 5 – GÖNÜL FIRTINASI yazılabilir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile İZMİR’de İkinci Altılı Ganyan programı başlayacaktır. 5 – BULLET PROF , 9 – POWER OF BROTHERS , 3 – GUNPOWDER ve 6 – PRESIDENT bu koşuda ayrımsız şekilde yazılması gereken isimlerdir. Çünkü birbirlerine üstünlük sağlayabilecek safkanlar oldukları için riske atmaya gerek yok. 1 – ÇAYKAŞI sürpriz yapabilir dikkat edilmeli.

5. KOŞU3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde DİKKATİMİ ÇEKEN BİR ŞEY VAR, sizlere de aktarmak istiyorum. KOŞU MAIDEN olmasına rağmen MAIDEN’dan 2015 yılında çıkmış bir safkanı hemde 194 gündür koşmamış olmasına rağmen yine de bu koşuya kayıt yaptırmışlar. 7 – TROJAN PRINCE isimli safkan anlam veremedim. Sizlerde dikkat edin diye uyarıyım dedim bu safkan sanırım YARIŞ BAŞLAMADAN KOŞUDAN ÇIKARTILIR.” Önemli uyarı yaptıktan sonra gelelim bu koşudaki tuttuğum isimlere; 5 – LUCKY DEX , 3 – DRUMMER ve 13 – PENDİK FIRTINASI koşuyu kazanbilecek isimlerdir. 

5. KOŞU İLE ALAKALI “DİKKAT YAZI ALINTIDIR.”
“13 Aralık 2015 Pazar günü İzmir’de start aldığı maiden mücadelede 1’nci olan Trojan Prince (Pressing – Dancing Master) isimli safkanın yasaklıDiphyline ve Flufenamic Acid maddeleri ile koşturulduğu tespit edildiğinden, safkanın koşulardan yasaklanmasına ve ilgilileri hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.”  YASAKLANAN BİR SAFKAN NASIL YARIŞTA START ALIYOR ? ANLAMADIM AMA NEYSE… 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-6 mücadelesi ile İZMİR’de Dörtlü Ganyan oyununa start verilecektir. 7 – MANOUSH günün bankosu olacaktır, olacaktır ama S. ÖZEN’e güvenmiyorum. Sizlere de bu koşuya kadar sağlam bir banko at öneremedim. Bu yüzden burada biraz da zorunlu olarak, safkana güvenerek 7 – MANOUSH banko diyorum. İnanılmaz iyi atlara bindirilen S. ÖZEN istenilen performansı bir türlü favoriler de gerçekleştiremiyor. Bakalım İZMİR’de MANOUSH isimli safkanı uygun mesafede istediği birinciliğe kavuşturabilecek mi…

7. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler ŞARTLI-4 mücadelesi biraz karışık gibi dursa da 1 – LADY DI son iki koşusundaki kazanma azmini devam ettireceğini düşünüyorum. Günün ikinci bankosu olarak LADY DI kuponlara önerebileceğim isimdir.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesinde; 2 – BALK , 15 – GÜLMİSAL , 4 – HAFİZEM ve 1 – TUMBUL YAPRAK birinciliğe yakın isimler. 5 – MİMOZA ÇİÇEĞİ , 7 – DURU KIZ ve 12 – AKASYA sürpriz için değerlendirilebilir.

9. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadele İZMİR’de günün son koşusunda ekranlara gelecektir. Bu koşuda; Öncelikli olarak 6 – PRINCELY alternatif banko olarak küçük kuponlar yazabilirler. Rakip arayanlar; 14 – NİGOŞUM ve 5 – HALOWANGO kuponlar da bulunmasını önereceğim isimlerdir.

24 HAZİRAN 2016 – İZMİR BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – ÇAMÖNÜ BEYİ // 3 – 10 – 2 // 1 // 5
 2. AYAK: 9 – 2 – 12 – 1 // 5 – 11 – 13
 3. AYAK: 1 – 6 // 2 – 5
 4. AYAK: 5 – 9 – 3 – 6 // 1
 5. AYAK: 5 – 3 – 13
 6. AYAK: 7 – MANOUSH (BANKO)

24 HAZİRAN 2016 – İZMİR İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 5 – 9 – 3 – 6 // 1
 2. AYAK: 5 – 3 – 13
 3. AYAK: 7 – MANOUSH (BANKO)
 4. AYAK: 1 – LADY DI (BANKO)
 5. AYAK: 2 – 15 – 4 – 1 // 5 – 7 – 12
 6. AYAK: 6 – PRINCELY // 14 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.