24 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 24 HAZİRAN 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

CUMA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL’da 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; “ARJANTİN JOKEY KULÜBÜ KOŞUSU” , “ORHAN DOĞA ÖZSOY KOŞUSU” , “HALİÇ KOŞUSU” ve “BEGÜM ATMAN KARATAŞ KOŞUSU” ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda ardı ardına heyecanlı koşulara yer verilecektir. 24 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL’da Birinci ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek  koşuda; Son kazandığı koşu uzun mesafeli idi. Bu koşudan sonra formunu devam ettirebilir ise 6 – MERCANLI ilk at olarak değerlendirilmelidir. Lakin geçmişini incelediğim de bu tür mesafelerde pek başarılı olamadığını da göz önünde bulundurarak rakiplerini de eklemek isterim. 3 – TOROS ASLANI , 2 – ŞAHİN TEPESİ ve 7 – DEVKAYA (4 – MENGÜBERT ile eküri) kuponlara yazılması gereken şanslı isimlerdir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile Yedili oyunlarına start verilmiş olacaktır. 1 – CEFAKEŞ ve 3 – GÖRKEMCAN ikilisinden birincilik bekliyorum. 5 – HİRA ve 7 – SARAYCARİYESİ rakip olarak bu koşuda yazılabilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ARJANTİN JOKEY KULÜBÜ KOŞUSU ile İSTANBUL’da Altılı Ganyan oyununa start verilecektir. Bu önemli koşu 4 ve Yukarı İngiliz safkanların AÇIK A-3 mücadelesi ile gerçekleşecektir. 2400 mt.’lik uzun mesafeli çim pist koşusunda şüphesiz bu mesafelerde başarılı yarışlar çıkaran 3 – FLY BY ME etkili ve uyumlu jokeyi riske girilecek banko bırakılabilir. Rakip yazmak isteyenler 4 – SANZATU ve 5 – BÜYÜK AĞA eklenebilir.

4. KOŞU: ORHAN DOĞA ÖZSOY KOŞUSU ile 3 Yaşlı İngiliz safkanların AÇIK GR-3 mücadelesini izleyeceğiz. 14 safkanın start aldığı bu koşu 1600 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 1 – DAYIM BENİM koşunun da favorisi olmayı hak eden bir isim. Çalışmalarımda ilk çıkardığım safkandır. S. KAYA eşliğinde potoya uzanmasını bekliyorum. Rakipleri ise; 10 – SİNCLAR , 14 – SILENT CAT , 11 – TOMS ve 7 – KREACHER hata kollayacak safkanlardır. Halis KARATAŞ ile start alan 12 – VICTORY RHYTHM sonraki şanslı bulduğum isimdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atlarının bir diğer MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – ORDİNARYUS küçük kuponlarda banko olarak bırakılabilir. Rakip olarak; 4 – ŞEHLEVENT , 3 – RODOSTO , 9 – SERMELEK ve 8 – KINALI KUZU yazılabilir.

6. KOŞU: HALİÇ KOŞUSU ise 4 ve Yukarı İngilizlerin katılımı ile AÇIK GR-1 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1600 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 8 – YILDIRIMBEY usta jokeyi ile günün bankosu olacaktır.

7. KOŞU: BEGÜM ATMAN KARATAŞ KOŞUSU ile İstanbul’da tabela ayağında 3 Yaşlı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesini izleyeceğiz. 7 – MOTHER OF DRAGON günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim safkandır.

8. KOŞU: İSTANBUL Veliefendi Hipodromunda kapanış ayağına geldiğimizde ise 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi bulunmaktadır. 6 – CANKURTBEY öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Rakipleri ise; 7 – UÇANKRAL , 5 – BABA ATLI , 4 – AKŞENYİĞİT ve 12 – YİĞİT YÜREK geniş kuponlar da yer alması gereken isimlerdir.

24 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 3 – FLY BY ME // 4 – 5

2. AYAK: 1 – DAYIM BENİM // 10 – 14 – 11 – 7 – 12

3. AYAK: 2 – ORDİNARYUS // 4 – 3 – 9 – 8

4. AYAK: 8 – YILDIRIMBEY (BANKO)

5. AYAK: 7 – MOTHER OF DRAGON (BANKO)

6. AYAK: 6 – CANKURTBEY // 7 – 5 – 4 – 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.