24 EYLÜL 2016 – ADANA ALTILISI

PAZARTESİ gününün ikinci at yarışı programı olan ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşu bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

24 Eylül 2016 Pazartesi günü Adana'da 6. Koşu'da ekranlara gelecek olan "KONYA EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU" günün önemli yarışı olarak ekranlara gelecektir. 24 Eylül (24.09.2016) Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: ADANA'da ŞARTLI-1 mücadele ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 8 İngiliz safkanın katıldığı bu mücadelede; Tüm safkanların ayaklarının düz basmasını öncelikli olarak temenni ederiz… Yarış hayatlarına bu koşu başlayacak olan bu safkanların içinden; 1 – BEDİİ burada öncelik vereceğim bir safkan olacaktır, galoplarını başarılı bulduğum için tek bırakılabilecek bir isimdir… En ciddi rakibi 5 – NUSYA olacaktır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak olan bu koşuda; 4 – THE MENTALIST , 1 – KARA MAHMUT ve 9 – SLAYER SCREAM yeterli olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün bir diğer ŞARTLI-1 mücadelesi ile ALTILI GANYAN başlayacaktır. 4 – MISS WINNER , 5 – SMILING BABY , 6 – UNTOUCHABLE GIRL ve 1 – DIANDRA yazarak sağlama almak istiyorum…

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ile ADANA'da BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – TUMBULSABUHA , 5 – BELA MİYA ve 4 – ARTUNYILDIZI kazanmaya en yakın safkanlardır. Rakip arayanlar; 8 – KIŞFIRTINASI , 10 – ŞEKERTANESİ ve 11 – ARAP EDA geniş kuponlarda değerlendirilebilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların SATIŞ-1 mücadelesi 1700 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. Bu koşu ile ADANA'da DÖRTLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. 2 – BABÜR günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-8 koşusu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – ARSEN LUPEN ve 5 – KÜÇÜK MATRA öncelikli olarak kuponlarda bulunmalıdır. Rakip arayanlar ise; 6 – HECTOR ve 3 – FEYAZAN ekleyebilirler.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 yarışı ise TABELA AYAĞI'nı ekranlara getirecektir. 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte izleyeceğimiz bu mücadelede; 6 – WHITE CREST günün bir diğer bankosu olarak bu koşuda önermek istiyorum. 

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-17 mücadelesi ile günün son koşusu ekranlara gelecektir. 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; Jokeyi ile uyum sağlayan 7 – ÖZREİS günün son bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir. Bu önerdiğim bankoların yanına tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz. Kafanıza hangi kurgu yatıyorsa onu kupon şeklinde oluşturmanızı öneririm… Bu işin bir ŞANS oyunu olduğunu unutmayıp, fazla da cebe zarar verecek şekilde kuponlar yapmayıp KISMETİNİZİ beklemelisiniz…

24 EYLÜL 2016 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 5 – 6 – 1
  2. AYAK: 3 – 5 // 8 – 10 – 11
  3. AYAK: 2 – BABÜR (BANKO)
  4. AYAK: 1 – 5 // 6 – 3
  5. AYAK: 6 – WHITE CREST (BANKO)
  6. AYAK: 7 – ÖZREİS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.