24 EKİM 2018 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

85. Yarış günü olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda, 24 Ekim 2018 (24.10.2018) ÇARŞAMBA günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İSTANBUL at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-1 mücadele ile 9 safkanın yarış hayatına merhaba diyecekleri mücadele ekranlara gelecektir. Başarılı galopları ile 6 – NİĞDE BEYİ öncelikli olarak önereceğimiz safkandır… Rakip ekleyecekler; Sağlam pilotları ile start alan 5 – KEPHISSOS , 9 – NIPPON ve 2 – GHOST FLY gözardı etmesinler diyelim.

Ücretsiz bir şekilde sizlere at yarışı tahminleri sunan sitemizde ki en belirgin özellik sizlerde yarışsever olarak tahminlerinizi kolayca paylaşabiliyor olmanızdır. Örneğin; İstanbul at yarışı tahmininizi bu yazımızın yani bizim sunduğumuz şablonun hemen altından “Sizlerden Gelen Tahminler” başlığından gönderebilirsiniz ve diğer yarışseverlerimizin gönderdikleri tahminleri de buradan görebilirsiniz. Ara ara gün içerisinde koşular başlamadan bu sayfayı yenilemeniz sizin faydanıza olacaktır. Çünkü; En geç yarışlar başlamadan 30 dakika öncesine kadar gelen tahminleri onaylıyoruz. 

 4. KOŞU GÜNÜN GANYANI SONBAHAR BÜYÜK HANDİKAPI KOŞUSU KISA VADE-25 yarış ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 ve Yukarı 11 İngiliz atının start alacağı mücadelede; 4 – KING OF ROCK koruduğu formu ile beğenilen son yarışını tekrarlaması halinde uyumlu pilotu M. KAYA idaresinde fotoyu önde geçebileceğini düşünüyoruz. En ciddi rakibi ise; Yine aynı koşuda en yakın takipçisi olan 2 – STALLION FALCON geniş kuponlarda yer alabilecek ilk şanslı safkandır. 

 5. KOŞU : MUSTAFA KEMAL TANER KOŞUSU KISA VADE-7/DHÖW yarış ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını izleyeceğiz. 4 ve Yukarı Arapların 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki koşuda; 4 – ŞÜK ilk şans tanıyacağımız safkandır… 2018’in 6. Ay’ında YEŞİL YOL’un arkasında başarılı ikinciliği ile dikkatleri çeken ŞÜKRÜ küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir. 3 – SARAYBOSNA geçen sene VELİEFENDİ’de iyi yarış çıkarmıştı, bu defa aynı performansı sergilemesi durumunda ŞÜKRÜ’nün ilk ciddi rakibi olacağını düşündüğümüz safkandır. 1 – DÜŞLEM ve 5 – ÖNCÜPINAR kaliteli ile geniş kuponlarda yer almalıdır…  

MUSTAFA KEMAL TANER Kimdir?

1920 yılında İstanbul’da doğan Kemal Tamer, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Askerliğini Süvari Subayı olarak yaptı. Çeşitli ilçelerde Kaymakam Vekili olarak görev yapan Tamer, 1940’lı yılların sonunda, Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği İkinci Başkanlığı’na seçildi. 1951 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi oldu. 1960 yılında Temsilciler Meclisi Üyeliği’ne seçildi, ancak bu görevinden istifa etti. 1989 yılında İstanbul Komiserler Kurulu Başkanlığı yapan Tamer, Türkiye Jokey Kulübü’nün kuruluş ve 6132 sayılı kanunun hazırlık çalışmalarına katıldı. Türkiye Jokey Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği, Genel Sekreterlik, Murakıp ve Haysiyet Divanı üyeliklerinde bulundu. 2009 yılında vefat eden Kemal Tamer’i anısına düzenlenen bu koşu vesilesiyle saygı ve rahmetle anıyoruz.

 6. KOŞU NURULLAH TOLON KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi mücadelesi ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 600’ü 35 // 400’ü 23 Rahat galobu ile 5 – MY BLITZ içlerinde daha hazır gözüken ilk safkandır… Rakipleri olarak 1 – SİMAYKOÇ ve 4 – BLANCHARD kuponlarda bulunması taraftarıyız… 

NURULLAH TOLON Kimdir?

Nurullah Tolon, 1905 yılında İstanbul’da doğdu. Berlin ve Breslau’da tahsilini ziraat doktorası ile bitirip, sırasıyla Zirai Donatım Kurumu Genel Müdürlüğü, Adana ve Bursa Milletvekilliği yapmıştır. İş hayatına Bonn Üniversitesi’nde araştırmacı olarak devam eden Tolon, 1956 yılında Türkiye Jokey Kulübü Asli Üyesi seçilmiştir. Çocuk yaştan beri binici olan ve aynı zamanda Ankara Atlıspor Kulübü kurucu üyesi de olan Dr. Nurullah Tolon, 1986 yılında vefat etmiştir. Nurullah Tolon’u anısına düzenlenen bu koşu vesilesiyle bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-15 koşusu ile tabela ayağını seyredeceğiz… 10 safkanın katılacağı zorlu yarışta; Başarılı galop ve geliştirdiği formuyla 3 – CARUSO günün ilk bankosu olarak önereceğimiz isimdir.

 8. KOŞU İstanbul altılı ganyan oyununun son startını oluşturan HANDİKAP-15/DHÖW mücadelede; 4 Yaşlı 11 Arap atının start alacağı 1200 metrelik çim pist çekişmesinde; 1.18’lik derecesi ile grubun önde gelen safkanı 9 – HİDAYET bir diğer banko olarak kuponlara önerimizdir. 

24 EKİM 2018 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 6 – NİĞDE BEYİ // 5 – 9 – 2
  2. AYAK: 4 – KING OF ROCK // 2
  3. AYAK: 4 – ŞÜKRÜ // 3 // 1 – 5
  4. AYAK: 5 – MY BLITZ // 1 – 4
  5. AYAK: 3 – CARUSO (BANKO)
  6. AYAK: 9 – HİDAYET (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.