24 EKİM 2016 – ANKARA ALTILISI

Pazartesi günü ANKARA'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

24 EKİM 2016 Pazartesi günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; 1. Koşu'da "BOZCAADA KOŞUSU" ve 4. Koşu'da "KAZDAĞLARI KOŞUSU" olacaktır. 24 Ekim 2016 (24.10.2016) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): BOZCAADA KOŞUSU günün hem ilk önemli yarışı hem de YEDİLİ GANYAN ayağının başlangıç koşusu olacaktır. 2 Yaşlı İngiliz safkanların 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirecekleri KV-6 mücadelede; 2 – VIOLIN rakiplerini geride bırakarak uzak ara yine kazanmasını beklediğim safkandır.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yarış hayatlarına bu koşu ile başlayacak olan 8 İngiliz safkanının ŞARTLI-1 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 7 – DESPEDIDA , 2 – GİRAY KASIRGASI , 6 – YOLCU HAN ve 8 – THINKING OF YOU yazmanızı önereceğim safkanlardır… 

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-14 koşusu ile ANKARA'da BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte yapılacak olan bu koşuda; 1 – BERATBEY , 2 – KATİPHAN ve 8 – BOZKIZI öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Sürpriz olarak ise; 7 – TAMER REİS dikkate alınmalıdır.

4. KOŞU: KAZDAĞLARI KOŞUSU günün ikinci önemli yarışı olup DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 4 ve Yukarı Arap safkanların katılacağı KV-8 mücadelede; Geçen yarışını ölçü almadığım 2 – DEMİRDÖVEN bu defa banko olarak önereceğim safkandır. Neden derseniz, geçenki koşusunda ARADAN sonra piste çıkmıştı bu yüzden şans vermemiştim. Ama bu defa daha hazır gireceği yarışı kazanmasını bekliyorum… He daha iyisi varsa buyrun yazın. 1000'i 1.11 Çok Rahat yapan bir safkandan bahsediyoruz… Anlaştığı jokeyi ile kazanacaktır. 

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte yapılacak olan yarışta; 2 – THE DAUGHTER SUN , 3 – TÜRÜTCAN , 4 – LADY KRAKOW ve 5 – TANGO WINNER sıralamasını çıkarabildim… 

6. KOŞU: ANKARA'da tabela ayağına geldiğimizde yine bir ŞARTLI-1 mücadele ekranlara gelecektir. 5 – ORDERS OF HERO ve 7 – EGENİN SİMGESİ ikilisinin ilk defa koşacak olmalarına rağmen öncelikli olarak tuttuğumu belirtmek isterim. Rakip yazmak isterseniz; 4 – KÜBALI ve 6 – ZÜMRÜTHAN değerlendirebilirsiniz. 

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadelede ise; 1 – ENDLESS start alacağı bu grupta kendisine rakip olarak gösterilen çoğu safkanı zaten daha öncesinde de geçmiş durumda… Bu yüzden ben jokey hatasına maruz kalmadığı müddetçe günün bir diğer bankosu olarak kuponlarda değerlendirilmeye alınması taraftarıyım. Yine de sizlerin tuttuğu atlar var ise kuponlarınızda yer vermenizi öneririm.

24 EKİM 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 7 – 2 – 6 – 8
  2. AYAK: 1 – 2 – 8 // 7
  3. AYAK: 2 – DEMİRDÖVEN (BANKO)
  4. AYAK: 2 – 3 – 4 – 5
  5. AYAK: 5 – 7 – 4 – 6
  6. AYAK: 1 – ENDLESS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.