24 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMARTESİ günü İSTANBUL'da yapılacak olan 7 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır.7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

24 Aralık Cumartesi günü İLK ALTILI (gündüz) programı olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 7 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. 24 ARALIK 2016 (24.12.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların katılacağı 2200 mt.'lik kum pistteki ŞARTLI-4 mücadele ile YEDİLİ GANYAN için VELİEFENDİ Hipodromunda ilk start verilecektir. 2 – MAVİŞHANIM kazandığı yarışları ile formunda sürekli olarak bir gelişme kaydetmektedir. Yedili ayağı için uygun bir tek olabilir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-17 yarışı ile ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 2 – TOMS , 3 – YAĞIZINOĞLU , 6 – ASLANAĞZI , 8 – ÇAĞ TUFANI ve 1 – UNCLE MEVLÜT ayrımsız olarak birlikte şans verilmesi gereken safkanlar olduklarını düşünüyorum.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu 1300 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Bu pist ve mesafede rakiplerine göre iyi bir dereceye sahip olan 3 – HABERŞAH (1.28.44) günün ilk banko safkanı olarak tuttuğum isimdir.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 ve Yukarı İngilizlerin 1500 mt.'lik kum pistteki HANDİKAP-17 yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – KECHICHE , 1 – HARPUTLUNUN OĞLU ve 3 – KRAL AMED öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır. 9 – OGHUZ ve bomboş kilosu ile 11 – KING OF TRAKYA sürpriz için önereceğim isimlerdir.

5. KOŞU: 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Günün karışık ayaklarından biri olacağını düşünnüyorum. 1 – DURDEN ve 4 – ACI KAHVE ikilisi çok önplanda gözüküyor. Küçük kuponlar bu ikiliyi yazarak geçebilirler. Ama geniş oyun yapanlara 5 – BAHT , 3 – İLKADIM ve 6 – HATİCE'yi özellikle yazmalarını önereceğim. Burada en iyi derece ve en iyi galop HATİCE'de olduğunu söyleyeyim.

6. KOŞU: Bir diğer MAIDEN mücadelede; Tekleri de hep MAIDEN'larda atar olduk bugün İSTANBUL'da ama hayırlısı bakalım. Burada da 7 – ÖNDEREFE'yi günün bir diğer bankosu olarak tuttuğumu belirtmek isterim.

7. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-5 mücadelesi ile ALTILI'nın son ayağını izleyeceğiz. Halis bey göz kırpmış gene 3 – DAILY MAIL ile… Hatırlayalım hemen 3 defa T. YILDIZ bindi, 1 defa KARATAŞ… Tolga YILDIZ, bir birincilik ve iki ikincilik elde ederken, Halis bey starttan çıkaramadı safkanı. O gün bütün herkes tabiri caizse PATATES oldu. (bizde dahil) E durum böyle olunca zaten tek atılmaz. Bir de benim huyum var biliyorsunuz artık KARATAŞ'ı görünce 15 dk. düşünmüyorum direk yanına rakipleri ekleyip geçiyorum. Burada DAILY MAIL favori olmayı hak eden bir isim tabiki kuponlara yazacağız. Ama biniciden dolayı tek atmanızı pek önermiyorum. Hatta bu koşu da rakip olarak HEPSİ diyorum. Bu safkan bu defa da startta kalırsa HALİS Bey ile birdaha T. YILDIZ binene kadar yazmam. Zaten şuan tehlikeli bir koşu oldu Tolganın binmemesiyle… O yüzden ben ya DAILY MAIL tek atılır diyorum ya da HEPSİ diyerek sağlama alıyorum.

24 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 3 – 6 – 8 – 1

2. AYAK: 3 – HABERŞAH (BANKO)

3. AYAK: 2 – 1 – 3 // 9 – 11

4. AYAK: 1 – 4 // 5 – 3 – 6

5. AYAK: 7 – ÖNDEREFE (BANKO)

6. AYAK: 3 – DAILY MAIL // HEPSİ

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.