24 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

24 Aralık 2016 Cumartesi gecesi ADANA'da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da "KIZKALESİ KOŞUSU" olacaktır. 24 ARALIK 2016 (24.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi olan bu koşu ile ADANA YEŞİLOBA HİPODROMUNDA ALTILI GANYAN'ın ilk ayağı ekranlara gelecektir. Aynı zamanda günün ganyanı uygulaması da buradadır. Dikkatli olmak lazın bu uygulama birinci ayağa koyduysa ya kafadan milleti eleyecekler. Ya da çok at yazdırıp FAVORİYİ getirirler. Bu sayede buraya fazla at yazanlar hüzünlenir, içerler… Durum böyleyken ben orta yolu bulma taraftarıyım ne az ne çok at orta şekerli kahve olacak. 3 – ULUÇKIZI ve 5 – JEKFER öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. Rakipleri; 7 – AVATAR ve 1 – AŞK VE GÜL geniş oyun yapanların gözardı etmemesi gereken isimlerdir. 

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 3 – BABA AHMET (4 ile eküri) ve 1 – BURUKMERT ikilisinden birincilik bekliyorum. Eksik koşmaları söz konusu olur ise; 2 – HAKTAN BEY ve 6 – BOZTEPEBEYİ devreye girebilecek diğer şanslı safkanlardır.

3. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri MAIDEN yarışta; 2 – DOWN TOWN , 7 – YOLCU HAN ve 6 – SCAMP ayrımsız olarak kuponlara işlenmelidir diye düşünüyorum. Sürpriz arayanlara ise; 8 – DESTING STORM'u yazmalarını öneririm.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-3 koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN için start verilecektir. 3 – HAYAL PERİSİ aslında burada tek yazılabilir ama 2 – DOĞU PINARI'nı yazmadan geçmek biraz korkutuyor… Bu ikili arasında geçebileceğini düşündüğüm yarışta hata kollayacak safkan olarak 1 – BİLGİLİKIZ'ı da sürpriz için değerlendirmeye almak gerekebilir.

5. KOŞU: KIZKALESİ KOŞUSU ile 2 Yaşlı İngilizlerin AÇIK GR-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. Günün bu önemli yarışı 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 2 – AYRTON uyumlu pilotu ile bir kez daha kazanmaya en yakın gördüğüm safkandır. M. AKYAVUZ için zaten ne kadar seçkin bir jokey olduğunu anlatmama gerek yok. Burada bu safkanı getiremese bile dürüst bir şekilde yarışlarda at bindiğinin altını çizmek istiyorum. 

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadele ile ADANA'da günün son startı verilecektir. 2 – CHANDRAKANTA etkili pilotu ile bu defa hata affetmeyeceğini düşünerekten alternatif banko olacağını düşünüyorum. Rakipleri öncelikle; 5 – RAIN OF APRIL , 8 – JAMAICA GIRL , 9 – MATİZ ve 6 – I NEED A HERO geniş oyuncuların gözardı etmemesini isteyeceğim safkanlardır. Birde grubun en yüksek handikaplı safkanı olan 1 – GOLD CHANCE takibe alalım, sürpriz için değerlendirilebilir.

24 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 3 – 5 // 7 – 1

2. AYAK: 3 – 1 // 2 – 6

3. AYAK: 2 – 7 – 6 // 8

4. AYAK: 3 – HAYAL PERİSİ // 2 // 1

5. AYAK: 2 – AYRTON (BANKO)

6. AYAK: 2 – CHANDRAKANTA // 5 – 8 – 9 – 6 // 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.