Loading...

24 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

24 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

24 Aralık 2015 Perşembe BURSA At Yarışı  7 Koşulu bir program ile karşımızda. ALTILI Ganyan 2. koşu ile başlangıç saati: 13:30’dur. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 6 – TORNACI , 8 – SIRKAYA , 4 – BAŞOĞUL ve 3 – UÇARER bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

3. KOŞU: STARTTA KALMAZSA, 5 – MI VIDA günün bankosu olacaktır. Lakin STARTI mesken edinirse 4 – STORMBELL  , 2 – BLITZKRIEG ve 1 – MELIORA yarışı kazanmaya yakın safkanlardır.

4. KOŞU: 6 – SCARF , 5 – NİGOŞUM , 4 – HİCRAN SULTAN , 3 – GÜN ANA ve 7 – SESSİZCE GEÇER bu MAIDEN koşu için yeterlidir.

5. KOŞU: 8 – TANIŞIĞI ve 3 – MY SULTAN arasında geçebilecek bir yarış olarak görüyorum. Yalnız 5 gün önce koşup MAIDEN’a veda ederek, tekrar burada yarışa getirilen 9 – VEZÜV’e dikkat edilmesi gerekir… Formundaki safkan değişik bir sonuca sebep olabilir. 57 kg ile MAIDEN’a “UZAK ARA” veda edip “7 KG” birden indirilip burada yarışa çıkarılması süpriz bir sonuç çıkartabilir.

6. KOŞU: 8 – JUNIOR PIANIST koşuyu kazanması normal olarak karşılanacak gibi. Lakin ben burada 4 – SELAHATTİNBEY , 6 – MIDAS TOUCH ve 3 – KÜLÜNKOĞLU’nun bu ayağı hareketlendireceğini düşünüyorum, kuponlara yazılmasını tavsiye ederim.

7. KOŞU: 9 – LADY HUNTERS artık MAIDEN’a veda etme zamanın geldi, vedalaş arkadaşlarınla…

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.