24 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 24 Ağustos SALI günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… At Yarışı Tahminleri

24 AĞUSTOS 2016 Salı günü İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bizleri bekliyor. Altılı Tahminleri – www.altilim.net sitesinde sizler için hazırladığımız yorumları ve şablonu sunacağız. 24 AĞUSTOS İstanbul altılı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de Yedili Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – BÜYÜK AĞA banko olarak yazılabilecek tek isimdir. Rakip aramaya kalkarsak hepsini yazmak gerekir. O yüzden size bırakıyorum.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin SATIŞ-3 koşusu ile İSTANBUL'da ALTILI GANYAN heyecanı ekranlara gelecektir. 1600 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu zorlu mücadelede; 1 – GOYCOCHEA kazanmasını bekliyorum.

3. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 2 – BIG MAN ve 9 – LOVE SONG öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. 4 – DEPOSITORY , 10 – TINAZLI ve 8 – KALIMITA diğer şanslı safkanlar olarak geniş kuponlara eklenebilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 yarışı 2100 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecektir. 1 – EXCHANGER ve 3 – GREAT MASTER kazanmaya en yakın ikili olarak görüyorum. Koşunun sürprize açılması durumunda ise; 4 – KURT TO KURT ters köşe yapabilir.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin KV-6 mücadelesi ile İSTANBUL'da ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan bu koşuda; Bütün safkanların gelirinin yüksek olduğunu gözlemliyoruz. Lakin koşuda bir adım önde çıkan 1 – NALAN SULTAN son yarışını yine uyumlu jokeyi Ö. YILDIRIM ile kazanmış ve yine etkili pilotu eşliğinde potoya uzanmaya yakın gördüğüm isimdir. Küçük kuponlarda banko olarak bırakılabilir. Ama bu ayağı bir kaç at daha yazarak geçmek isteyen yarışseverler için; 3 – KARAHEVES , 2 – GOLDEN HARD ve 7 – ZIPPY önerebilirim.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 koşusu ile TABELA AYAĞI'na start verilecektir. 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu mücadelede; 2.18.52'lik dereceye sahip olan 6 – UÇANKRAL benim bankomdur…

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İSTANBUL'da günün son startı verilecektir. 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 3 – GÜRGÜR BABA ve 1 – KAZDAĞI ilk tuttuğum safkanlar olacaktır. 9 – BENYOĞUM , 7 – YALIKAVAK ve 4 – YEŞİL YOL rakip olarak geniş kuponlar da yer alabilecek diğer şanslı isimlerdir. 6 – DEMİRPRENS sürprizcilerin dikkatine…

24 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – GOYCOCHEA (BANKO)

2.AYAK: 2 – 9 // 4 – 10 – 8

3.AYAK: 1 – 3 // 4

4.AYAK: 1 – NALAN SULTAN // 3 – 2 – 7

5.AYAK: 6 – UÇANKRAL (BANKO)

6.AYAK: 3 – 1 // 9 – 7 – 4 // 6

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.