23 ŞUBAT 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

23 Şubat 2020 (23.02.2020) Pazar günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 24. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:30‘da ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı HANDİKAP-17 mücadele ile Şirinyer Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – WAIT FOR IT (7 ile eküri) sevdiği pist ve mesafede eküri desteğiyle fotoyu önde geçmeye en yakın gördüğümüz isimdir. 

 2. KOŞU : 4 ve Yukarı 6 İngiliz safkanın bir araya geleceği Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağında ise; 1900 metrelik kum pist üzerinde yapılacak ŞARTLI-4 koşuyu izleyeceğiz. Uygun grupta, koruduğu formu ile 2 – BAYDÖKER günün bir diğer bankosu olarak önereceğimiz isimdir. 

 3. KOŞU VALİ (İZMİR) KOŞUSU AÇIK G-3/DHT mücadelesi, günün önemli yarışı olup 1900 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı 7 Arap atın start alacağı bu koşu ile Dörtlü Ganyan oyunu da başlamış olacaktır. 1 – ANAYURT , 7 – TUMBULAĞAM , 4 – BESTEKAR , 6 – KAMUS ve 5 – ERGÜÇLÜ kazanmaya en yakın isimler olarak çalışmalarımızda öne çıkmaktadırlar. 

 4. KOŞU : FEHMİ SİMSAROĞLU KOŞUSU AÇIK G-3 yarışı ile Üçlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek günün bir diğer önemli mücadelesinde; 6 – SECRET LOVER ve 5 – KUZEY YAĞMURU ikilisi arasındaki çekişme birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor. 

 5. KOŞU : CANTATRICE KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi yarış ise, Altılı’nın tabela ayağını oluşturmaktadır. 1600 metrelik kum pist üzerinde yapılacak birincilik çekişmesinde; 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın zorlu sınavını izleyeceğiz… 5 – HAYRİŞİM etkili pilotuyla küçük kuponlarda alternatif tek yazılabilir. Rakip arayanlar ise 4 – GLABELLA ve 3 – BURNING ROSE gözardı etmesinler diyelim. 

 6. KOŞU 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW koşusuyla birlikte, İzmir yarış programının kapanış startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak mücadelede; 8 – MİHRİBANKAYA , 4 – GÖKTUĞ , 1 – ALİYAR ve 10 – SELİMABİ‘yi kuponlara ayrımsız yazmanızı öneririz. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

23 ŞUBAT 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – WAIT FOR IT (BANKO)
  2. AYAK: 2 – BAYDÖKER (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 7 – 4 – 6 – 5
  4. AYAK: 6 – 5
  5. AYAK: 5 – HAYRİŞİM // 4 – 3
  6. AYAK: 8 – 4 – 1 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.