23 OCAK 2020 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

23 Ocak 2020 (23.01.2020) Perşembe günü İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 10. Yarış gününde; 6 Koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat 15:00‘de ekranlara gelecektir. 

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-21 koşusu ile İzmir’de Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 3 – BAVO BRAO ve 8 – AKARCA KHAN ikilisi birinciliğin güçlü adayları olarak çalışmalarımızda yer almaktadır. 7 – ANGELETTA ve 4 – YOU NEVER KNOW sürpriz olarak geniş oyunlarda şans verilebilecek diğer safkanlardır.

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/DHÖ/Dişi koşusuyla birlikte Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 2 – ASLA PESETME , 7 – ALSİNEM , 6 – SELİNİKA ve son koşusu’nu ölçü almadığımız 1 – REALİST kuponlarda ayrımsız yazılması taraftarı olacağımız isimlerdir.

 3. KOŞU 4 Yaşlı 8 Arap atının start alacağı HANDİKAP-15/DHÖW yarışı ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Binicisi hata yapmaz ise 2 – HASKARACA‘nın güzel bir yarış çıkaracağını düşünüyoruz.

 4. KOŞU : BİRADER KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖ mücadelesinde; 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek 4 ve Yukarı 5 Arap safkanın zorlu sınavı ekranlara gelecektir. Koruduğu formuyla, uygun grupta start alan 1 – ÇALTEPE‘nin etkili pilotu ile fotoyu önde geçmesini bekliyoruz. Eksik koşması halinde 3 – ERTEMİZ (4 ile eküri) hata affetmeyecek diğer şanslı isimdir.

 5. KOŞU : 3 Yaşlı 6 İngilz safkanın HANDİKAP-14/Dişi koşusuyla birlikte tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 1600 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; Form durumunuve koşularını beğendiğimiz 3 – WALTZ GOES ON ayrıca takip atımız olup burada günün bir diğer teki olarak kuponlara önerimizdir.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4/X-1 mücadelesiyle Şirinyer’de Altılı Ganyan programının kapanış startını izleyeceğiz. Genel olarak bu ayağı incelediğimizde; 4 – MY ROYAL SUN ve 5 – WAIT FOR IT (9 ile eküri) öne çıkan bu ikilinin çekişmesi sonucu birinci belirlenecek gibi gözüküyor.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

23 OCAK 2020 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – 8 // 7 – 4
  2. AYAK: 2 – 7 – 6 – 1
  3. AYAK: 2 – HASKARACA (BANKO)
  4. AYAK: 1 – ÇALTEPE // 3
  5. AYAK: 3 – WALTZ GOES ON (BANKO)
  6. AYAK: 4 – 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.