23 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI (BY HİKO)

23 NİSAN 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 23 Nisan 2016  Cumartesi günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.7’li Plase ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 18:30’da,  Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

Öncelikle tüm Türk dünyasının ve tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Çocuk ve Egemenlik Bayramını kutlarım. Sayın yarışsever kardeşlerim sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim ayrıca benim için yaptığınız övgü dolu sözlerede ayrıca teşekkür ederim. Ben klasik at yarışı yorumcusu değilim yaklaşık 40 yıldır yarış dünyasının içinde sizler gibi bir yarışseverim yorumlarımı hiçbir yerden tüyo almadan yapıyorum sadece kendime özgü bir sistem oluşturdum ve o sistemi 3 yıldır oluşturmaya devam ediyorum 15 yıl kadar ara verdiğim için yaptığım değerlendirmelerde zaman zaman aksaklıklar ve hatalarım olabilir bazende  hiç isabetlide olmayabilir bunun için sizlerden şimdiden özür dilerim.

 

1. KOŞU: 2 – MASCHERANO’nun bu yarışı kazanmasını bekliyorum ikili için 4 – SABRİ BABA

2. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDANBAŞLAR): 1 – TONY OBELİX diğer rakiplerine göre biraz ağır sıklet taşıyor olmasına rağmen benim favorimdir en yakın rakibi 3 – ESERHAN olacaktır. 

3. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 6 – BECENE GÜLÜ yaptığım çalışmalara göre tek ve geçilmez çıkıyor en yakın rakibide kilo dezevantajlı oda 1 – BEYAZ ÖRTÜ bu iki atın aksaması durumunda 4’üncü 5’inci atlara şans doğar ilk ayakta bu şekilde yatmak istemiyenler, buna dikkat etmek zorundalar 5 – AZİMLİ ZULUT 7 – GÜLENGÖZ’den bir tatlı sürpriz gelebilir.

4. KOŞU: 5 – KOZAN DAĞI koştuğu tek koşu ve yaptığı çalışmalara göre kesin yazılması gerekir tek sorun bu at sadun soyundan geliyor ve tam bir çim atı görünümünde ana soyundan biraz kuma yatkın gibi yanına at yazmak isteyenlere benim ilk önerim ilk koşacak olmasına rağmen fena olmayan çalışmaları ile 7 – TUĞBEY olacaktır sürprizde ise 3 – DİLAVERAĞA’ya dikkat derim.

5. KOŞU: 1 – İMPARATOR (ek.2-SERVANAĞA) ekürileri ve 9 – TATLIKOTAN’ın dışına çıkmaz bu koşu

6. KOŞU: 6 – KARAÜZÜM için son 3 koşunu affettirecek bir koşu mesafede çok lehine tek geçilmesi fazla risk taşımaz 

7. KOŞU: 6 – HEMHAT ve 12 – ŞEKERTANESİ öncelikle yazılmalı. İlk koşacak olmasına rağmen Ö.Kaya’nın Hemhata tercih ettiği 2 – BERKALP’de ihmal edilmemelidir önceki yıllarda böyle maiden koşularda bol miktarda dişi atlarında ganyan olduğunu düşünürsek 8 – BAHARGÜZELİ’nide yazarak koşuyu bir nebze olsun rahat izleyebiliriz.

8. KOŞU: 10 – CHERI CHERI LADY 193 gündür koşmamış olsada çalışmaları tatminkar ilk rakibi 11 – ÇAĞLAÇAĞLA daha sonra ise Urfa fatihelerinden 2 – KÜÇÜK MATRA, 3 – OFSAYT ve 8 – LİGHT FOOT. Dikkat ederseniz bu saydığım isimlerin hepside dişi hiç erkek at yokmu diyenlere ise 64 kg:lık dezavantajına rağmen 1 – CONCRETE koşunun bomba ismidir.

23 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 6 // 1 – 5 – 7

2.AYAK: 5 // 7 // 3

3.AYAK: 1/2 – 9

4.AYAK: 6 – KARAÜZÜM 

5.AYAK: 6 – 12 – 2 – 8 

6.AYAK: 10 – 11 – 2 – 3 – 8 – 1

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

1 Yorum - "23 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI (BY HİKO)"

En Yeniler Eskiler
mert41

1.ayak:BECENE GÜLÜ(6) ya tek olur yada HEPSİ kararı cüzdanınız bilir.
2.ayak: Benden duymuş olmayın ama AKDAĞLAR(8) için çok iyi şeyler duydum küçük kuponlara tek atılabilir.
3.ayak:Aprantisi hata yapmazsa SARAYCAN (8) tekimdir. Hata durumunda TATLIKOTAN(9), THERMESOS(3), İMPARATOR(1), DAMLATAŞ(6)
4.ayak:Pist ve mesafesinde KARAÜZÜM(6) Bankomdur.
5.ayak: HEPSİ demekten başka çarem yok. Burada 10 üzeri ganyanlı süpriz gelirse hiç şaşırmam.
6.ayak: CHERI CHERI LADY(10), ÇAĞLAÇAĞLA (11)OFSAYT(3)ve KÜÇÜK MATRA(2) yeterli olacaktır.
HERKESE BOL KAZANÇLAR…