23 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI

23 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI

23 MAYIS 2016 PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Adana’da PAZARTESİ günü gece yarışlarında 7 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün ikinci programı olan Adana YEŞİLOBA hipodromunda gerçekleştirilecek koşular kalabalıktır. Kalabalık koşular her daim yarışseverin gözünü korkutmuş olsa da bizler yine çalışmalarımızı sizler için yaparak elimizden geleni sunmaya gayret göstereceğiz. Ama bazen unutulmaması gereken şeyleri göz ardı ediyoruz. AT YARIŞI oyununu bir KUMAR gibi görmeyerek beğendiğimiz bir spor dalı olduğunu da belirtmek isteriz. Küçük kupon ile büyük şansları yakalamayı tercihlemek her daim doğru olanıdır. Hiç bir zaman burada kimseye şablonları aynen yatırın diyemeyiz. Burada sunulan şablonlar sizlere ek kurgu oluşturmanızda fayda sağlamaktadır, yardımcı olmaktadır. 23 Mayıs 2016 Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile ADANA’da 7’li ganyan başlayacaktır. Bu koşuda; Son yarışını rahat bir şekilde kazanan 6 – AKDAĞLAR anlaştığı jokeyi ile bir kez daha start alıyor. Günün alternatif bankosu olarak yazılabilir. Rakip arayanlar; 5 – ÖRNEKAY ve 1 – AĞAKAFKASLI kuponlarına ekleyebilirler. Sürpriz için 4 – ARTUNYILDIZI hata kollayacak bir isim olarak görünüyor.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap-15 mücadelesinde ilk tuttuğum isim 1 – LADİN olacaktır. En ciddi rakibi 5 – PAN STAR olacaktır. Koşunun diğer şanslı isimleri ise; 4 – FATİ , 3 – TİBO ve 7 – TRY ME CATHY olarak sıralayabiliriz. Sürpriz için 2 – JAYLEE dikkat diyelim.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin Handikap-15 mücadelesi ile ADANA’da beşli ganyan oyunu başlayacaktır. Bu koşuda; 1 – AFRICAN QUEEN , 2 – SAHARA SKY , 6 – İŞKODRA ve 5 – AKDENİZLİ ayrımsız şekilde yazılacak gibi görünüyor. Koşuda yol bulursa affetmeyecek 15 – ORE tatlı bir ganyanla gelebilir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde çalışmaları birbirlerine yakın olan 1 – OLCAYIN OĞLU ve 2 – RACON ayrımsız şekilde yazılarak rahat bir koşu izlenilebilir düşüncesindeyim.

5. KOŞU: Bu koşuda risk alarak 3 – TUNAHANBEY diyorum. Çünkü; Kendisini rahatsız edecek veya temposunu etkileyecek bir safkan göremiyorum. Tabiki sonuç itibariyle at koşar baht kazanır. Her koşuya katılan atın gelirinin olduğunu da unutmamak lazım. Ama burada sizlere kurgunuzda yardımcı olma adına şablonumda TUNAHANBEY’i banko olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde 2 – TURAP alternatif banko olarak gözüküyor. Tabiki kilo farkı mevcut durumda ama yine de kalitesini konuşturabilecek bir safkan olan TURAP ilk at olarak önerimdir. Rakipleri ise; 1 – ESCAPE TO VICTORY , 9 – NEW STAR ve 3 – BRAVE GREY olarak sıralayabiliriz. Sürprizi grubun en yüksek handikap puanına sahip olan 6 – İZBATUR yapabilir.

7. KOŞU: Adana’da altılı ganyanın son ayağına geldiğimiz de ise karışık bir koşu bizleri bekliyor gibi. 4 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-4 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu koşuda; 1 – ÜZÜMKAYA ve 5 – NEWALEHEMO ayrımsız şekilde kuponlara yazmamız gerekir. Sürpriz için 2 – BİNENBİLİR ve 3 – BALIKLIOVALI değerlendirilebilir. Dediğim gibi karışık bir koşu ummadığımız bir safkanda gelebilir. Bu yüzden tuttuğunuz veya takip ettiğiniz isimler var ise muhakkak kuponlara yazınız.

23 MAYIS 2016 – ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – LADİN // 5 // 4 – 3 – 7 // 2
  2. AYAK: 1 – 2 – 6 – 5 // 15
  3. AYAK: 1 – 2
  4. AYAK: 3 – TUNAHANBEY (BANKO)
  5. AYAK: 2 – TURAP // 1 – 9 – 3 // 6
  6. AYAK: 1 – 5 // 2 – 3
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz