23 MART 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İSTANBUL 23 Mart 2016  Çarşamba günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – YAĞIZINOĞLU ilk atım 3 – ÇELEBİ CİHAN kumda ilk koşusu ve  133 gündür koşmamasına rağmen en ciddi rakibidir, 1500m. mesafede yağızınoğluna yakın ara geçilen 1 – ASLANAĞZI önlerde fazla rahatsız edilmezse koşunun bir üçüncü şanslı ismi olur 6 – UNCLE MEVLÜT bu koşu ile birlikte takibe alın dikkat.

2. KOŞU: 2 – BİG BROWN aprantisi iyi idare edebilirse bu gurubu geçmemesi için bir neden yok  koşudaki en sert rakibi son yarışlarında eski gücüne kavuştuğunu gördüğüm 3 – ATEN olacaktır geçen yılda bu günlerde bu koşuda koşan ve karataş ile 8. olan 7 – KECHİCHE yinede böyle mesafelerde ihmal edilmez bu koşunun sürprizini ise koşulara 215 gün ara vermiş olsada 8 – BLAZE OF LİGHT’den bekliyorum.

3. KOŞU: 6 – RYAN AREL ve 1 – STEP BY STEP tek at gibi yazılmalı ayrım yapamadım koşuda göreceğiz bunu. S.Kayalı 3 – BEHRAMKALE tabelada iyi bir yer bulmak için uğraş verecektir.

4. KOŞU: Bu koşunun ekürilerden 4 – KURTÇABEY (ek.5-MERİH) ve 1 – BABA MEVLÜT arasında geçmesini bekliyorum ayrım yapılmadan yazılmalıdır.

5. KOŞU: Usta jokeyi ile 3 – PEPPERONİ günün bankosudur.

6. KOŞU: Son koşuda muhtemelen iki Turbo yavrusunun birincilik mücadelesini izleyeceğiz bunlar 7 – TURBOCAN ve 2 – KANLICA bu iki atın kapışmasından 4 – ÖZ FIRAT yararlanmaya çalışacaktır koşuda sürprizi ise 3 – KONAK ve 8 – YALI GÜZELİ ikilisinden bekliyorum.

23 MART 2016 – İSTANBUL ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 3 **** 1******6

2.AYAK: 2 – 3 **** 7 -8

3.AYAK: 6 – 1 **** 3

4.AYAK: 4/5 – 1

5.AYAK: 3 – PEPPERONİ (banko)

6.AYAK: 7 – 2 **** 4 **** 3 – 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.