23 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 23 Mart 2016 Çarşamba günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

21 Mart 2016 Pazartesi günü sizlere BURSA programında hem 7’li ganyan hemde 6’lı ganyan tahminimiz ile az da olsa bir şeyler kazandırabildik. Bu tür başarılarımızı yineleyerek söylediğimizi belki yanlış anlayabilirsiniz. Ama bizlerin ÜCRETSİZ bir şekilde at yarışı tahminlerinde bulunduğumuzu unutmamanızı rica ederiz. Biz şablonların tutmasının haricinde başka bir şey istemiyoruz. Sadece yarışseverin küçük kupon ile tutturabilmesini istiyoruz. Bu yüzden bu sitede varız. Bu yüzden sizlere samimi yorumlar ile altılı şablonları sunuyoruz. Ne kadar az tutarlı kurgu sergileyersek o kadar sizler için faydalı olur. Neden mi? Çünkü; O küçük kuponlara sizler de at ekleyebilmeniz için fırsat verilmiş oluyor. Bakalım 23 Mart Çarşamba günü tahminimiz de sizlere neler sunabileceğiz. Nasipse bu tür ufak altılıları alabilmek belki yarışseveri zengin etmez ama harçlık çıkarttırır. Zaten büyük paraları yakalayabilmenin sırrı da buradadır. Zannediliyor ki büyük kupon yapılınca daha başarılı olunuyor. Hayır efendim tamamen hayal ürünü. ŞANS bu sen yedi atın koştuğu koşuda altı atı yazıp büyük bir kupon yatırdığında yazmadığın o tek at çıkıp gelince hüsrana uğrarsın. Samimi olmak gerekirse ufak kuponda da şans aynıdır, büyük kuponda da şans aynıdır. Sadece gelebilecek atları yazabilmek önemlidir. Küçük kuponlar da genel de daha başarılı bankolar yazılır. Bizler bunu bildiğimiz için bazı BANKO atlarımızı korkusuzca sergileyebiliyoruz. Elbetteki araştırmadan veya incelemeden sizlere bunları yansıttığımızı düşünmeyin. Elimizden gelenin en iyisini yaparak sadece yarışseverin kazanmasını istiyoruz. Lafı gene uzattım galiba, konumuza dönecek olursak altılı tahminlerimiz şu şekildedir…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizler Handikap-14 mücadelesi olan altılının ilk ayağında 1 – CANBERKHAN şanslı görünüyor. Fakat en ciddi rakibi 9 – HASAN BABA olacağı kesin. Süprizcilere önerim ise; 7 – RACLETTE değerlendirilebilir.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar Handikap-16 olan 2. koşu ile beşli ganyan oyunu başlayacaktır. Burada incelediğimde; 4 – GÜNYÜZÜ ve 9 – BAŞYAZAR arasında bir yarış gibi görünüyor. Tabiki bazen umduğumuz atlar değil, potoda bulduğumuz atlar kuponları yırttırıyor. O yüzden farkındasınızdır temkinli davranarak ilerliyorum. Yani çok bariz banko olmadığı müddetçe rakipli olarak şablonumu hazırlıyorum. Devam edelim. GÜNYÜZÜ ve BAŞYAZAR’ın haricinde bu koşuda yazılabilecek isimler; 6 – ASİL BAKIŞ , 7 – ATİKKIZ ve 11 – İLTERŞAH yarışın yönünü tamamen değiştirebilir.

3. KOŞU: 2 – YURTTAY bu koşuda sanırım herkesin sığınacağı liman olacak ama. Bursa’da bir defa M.KAYA tarafından 1800 mt.’de birinci gelmiş. Bence biraz riskli tek olur ama yine de kurgu sizin kurgunuz tabiki. Hemen rakiplerini söyleyeyim sizlere; 9 – VELİAHTIM , 3 – AKALP ve 6 – IŞKINAT önerebileceğim safkanlardır.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 zorlu mücadelesinde 2 – ILARIA banko önermek istiyorum. Eğer rakip ararsak hepsini yazmak lazım. 

5. KOŞU: Sanırım M. GÜNDÜZELİ burada 3 – FRATELLI ile kazanmaya çalışacak. Yalnız 1 – ASİL MAHMUT nedense son koşusunu ölçü almıyorum. Bu yarışta FRATELLI’nin ciddi rakibi olacağını düşünüyorum. Ah bu “Royal Abjar” yavruları Ah… Kısa mesafe oldu mu hep gözüm onları arıyor. Bir tane gördüm bu koşuda 8 – APALBA süprizcilere önerimdir. Kupon falan bırakmaz haberiniz olsun. Tabiki şansı zor ama geniş kuponlar da değerlendirilebilir.

6. KOŞU: Üst üste iki yarış alır mı ? Alabilir neden olmasın diye düşünceler dolanıp duruyor kafamda. Bir önceki ayakta FRATELLI ile M.GÜNDÜZELİ, bu koşu da da 4 – BÜYÜK AJİBA yine M. GÜNDÜZELİ. Akıllarda hep aynı soru acaba hangisini getirecek. İki koşuyu da alabilir mi ? İzleyip göreceğiz. Konuya dönecek olursak; BÜYÜK AJİBA’nın rakibi bence yok. Bu demek oluyor ki BURSA’da ikinci bankomuz 4 – BÜYÜK AJİBA olacak. Bu iş matematiğe dönecek içler dışlar çarpımı yaparsak tabela ayağında FRATELLI yıkılabilir gibi görünüyor. Sadece yorumum bu benim, lütfen yanlış anlaşılmasın. Belki son ayakta başka at gelebilir ama ben banko hakkımı kullanmak istiyorum.

 

23 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 9 // 7

2.AYAK: 4 – 9 // 6 – 7 – 11

3.AYAK: 2 – YURTTAY // 9 – 3 – 6

4.AYAK: 2 – ILARIA (BANKO)

5.AYAK: 3 – FRATELLI // 1 – 8

6.AYAK: 4 – BÜYÜK AJİBA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.