23 KASIM 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

23 Kasım 2019 Cumartesi gününün ikinci at yarışı programı olarak ekranlara gelecek Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda ki 7 koşulu altılı ganyan oyununda, programın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 15:00‘de verilecektir. 

23 Kasım 2019 Cumartesi (23.11.2019) ADANA 2. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı 10 Arap atının katılacağı 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesi ile Adana’da Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 4 – KIZILTUĞ ve 5 – OĞLUM BURAK ikilisi burada birinciliğin güçlü adayları olarak gözükmektedir. Rakip yazarak bu ayağı sağlama alacak yarışseverlerimize; 1 – AKAĞAÇ ve 2 – SABRİNİN ATI‘nı gözardı etmesinler diyelim.

 3. KOŞU ADANA BAROSU KOŞUSU KISA VADE-8 yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; 3 Yaşlı 13 İngiliz safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz. Galoplarından birer adım öne çıkardığımız 6 – PASTORAL SENFONİ , 3 – CARA VAGGIO ve 11 – VANTABLACK ihmal edilmemesi için başta yer vereceğimiz safkanlardır… Tabi ki her zaman galop tek başına bir etken değildir… Safkanların gördüğü yarışlar, gruplar ve koşu içerisinde yaşanan olumlu veya olumsuz etkilerde değerlendirilmelidir… Burada 93 handikap puanı ile 5 – HAWKING ve Ankara’da ki kazandığı son koşularıyla form durumunu koruyan 10 – THE MATCHED elbette ki herkesin kuponlarında yazacağı isimlerdir.

 4. KOŞU KARATAŞ BELEDİYESİ KOŞUSU KISA VADE-6/Dişi mücadelesinde; 2 Yaşlı 9 İngiliz atının 1500 metrelik kum pist yarışı ekranlara gelecektir. Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; Anlaştığı binicisiyle, sevdiği pist ve mesafede tekrar start alan 1 – BARİKAT günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

 5. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusuyla birlikte Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır… 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 4 – SKY WOLF , 2 – GLOIN , 1 – HALİLŞAH ve 5 – BADARBUNGA‘yı yazarak burayı sağlama alabileceğimizi düşünüyoruz.

 6. KOŞU : 3 Yaşlı 9 Arap safkanın katılımı ile ekranlara gelecek olan MAIDEN/DHÖW mücadele ile tabela ayağını seyredeceğiz. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 2 – BABÜROĞLU ve 6 – GÜMÜŞYOL ikilisi bu defa MAIDEN’a veda etmesini beklediğimiz öncelikli safkanlardır…

 7. KOŞU 3 ve Yukarı İngiliz atların bir araya geleceği HANDİKAP-15 koşusu, 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 12 safkanın start alacağı bu yarışta; 5 – PANCHMAHAL ve 7 – BAYRAMHAN kazanması en muhtemel isimler olarak çalışmalarımızda yer almaktadır…

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

23 KASIM 2019 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 4 – 5 // 1 – 2
  2. AYAK: 6 – 3 – 11 – 5 – 10
  3. AYAK: 1 – BARİKAT (BANKO)
  4. AYAK: 4 – 2 – 1 – 5
  5. AYAK: 2 – 6
  6. AYAK: 5 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.