23 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

ÇARŞAMBA günü Diyarbakır at yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 7'li Ganyan oyunu 1. Koşu ile 13:30'da, ALTILI GANYAN oyunu ise 2. Koşu saat: 14:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

Sitede bizlerin tahminlerinin yanısıra lütfen aşağıdan yorumda bulunan yarışseverlerimizin de sunmuş oldukları şablonları veya önerdikleri safkanları da dikkate almanızda fayda olacağını düşünüyorum. 

23 Kasım ÇARŞAMBA günü DİYARBAKIR 7 Koşu ile gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. 23 Kasım 2016 (23.11.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile DİYARBAKIR'da ÇARŞAMBA günü YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE için ilk start verilecektir. 1 – ÇİÇEKKAYA ve 4 – KORSANKIZI burada rakiplerine göre daha hazır gördüğüm ve yarışı kazanmasını beklediğim isimlerdir. 8 – ŞİMALYILDIZI , 2 – GÜFREKAYA (7 ve 9 ile eküri) ve 6 – SANCAĞIM sürpriz için değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 11 – MİRAYBATUR burada iyi bir yarış çıkarmasını beklediğim ilk safkan olup kafa atı olarak önerimdir. Rakipleri ise; 5 – AĞİTA , 4 – NURAN HANIM , 7 – NAZLI PRENSES ve 2 – KARPATLI (12 ile eküri) geniş kuponlara yazılması gereken isimlerdir. 

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-13 mücadelesi 1700 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Son yarışı kazanan 7 – PİYONA start alacağı bu grupta en iyi dereceye sahip safkan olarak önplana çıkmaktadır. Bu safkanın eksik koşması veya yarış içerisinde yakalanması durumunda ise; 1 – BLACK WEASEL , 2 – DEMİRSU , 5 – ÇAVBELLA ve 9 – LADY ÇİKOLATA hata affetmeyecek rakipleri olarak gözüküyor. Tabiki buradaki senaryo da unutmamamız gereken PİYONA'nın eksik koşması halinde bu safkanların söz sahibi olacağıdır… Burası bir tahmin sitesi ve gelebilecek safkanları en iyiden başlayarak sıralama yapmaya çalışıyoruz. 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. Son yarışında ağır kilosuna rağmen başarılı bir şekilde potoya birinci olarak giren 9 – SIGHT SEERS bu defa kilo düşmesi lehine olsa da güçlü rakiplerinin bulunduğunu da belirtmek isteriz. Bunlar; 1 – GALLOPING WISDAM ve 5 – WHITE IRON olup kuponlara ayrımsız olarak yer vermemiz gereken safkanlardır. Sürprize gelecek olursak; 3 – SEA HORSE , 8 – LEATHER BAG , 6 – WARHEAD ve 7 – HULİN gözardı edilmemelidir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 koşusu 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. DİYARBAKIR'daki son iki yarışındaki başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 8 – LİDERBABA belki AGF'de 1. sırada olmayacak ama günün bankosu olarak bizim önerimiz olacaktır.. O kadar atın içinden inceleye inceleye LİDERBABA'nın yanına rakip bulamadım. 

6. KOŞU: Tabela ayağında ise yine bir MAIDEN yarış izleyeceğiz. 9 – YÜRÜSURHAT bir türlü istediği birinciliği elde edemedi. Ama bu sefer G. KILIÇ ile şeytanın bacağını kırıp potoya uzanmasını bekliyorum. 

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. Günün son ayağını oluşturan bu mücadelede; 4 – KATNISS , 3 – LION ROCK , 8 – MAGIKO ve 7 – FREESIA (12 ile eküri) kazanmasını bekliyorum. Sürpriz arayanlara ise; 10 – MISS WOLF , 11 – OTANTİK ve 14 – BORGAHAN'ı yazmalarını öneririm.

23 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 11 – MİRAYBATUR // 5 – 4 – 7 – 2

2. Ayak: 7 – PİYONA // 1 – 2 – 5 – 9

3. Ayak: 9 – SIGHT SEERS // 1 – 5 // 3 – 8 – 6 – 7

4. Ayak: 8 – LİDERBABA (BANKO)

5. Ayak: 9 – YÜRÜSURHAT (BANKO)

6. Ayak: 4 – 3 – 8 – 7 // 10 – 11 – 14

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.