23 KASIM 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA 8 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 18:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Daha önceki geçtiği rakipleri ile yine start alan 4 – VEYSİBABA kalitesini tekrar konuşturacağından eminim. Burada bu rakipleri UZAK ARA geçen VEYSİBABA’yı tek olarak kuponlara öneriyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – BAŞARILAR ve 8 – BARGİLYA arasında geçebilecek yarış olarak görüyoruz. MAIDEN bir koşu olduğu için tuttuğunuz atlar var ise muhakkak bu iki atın yanına yazınız.

4. KOŞU: 5 – HAMMURABİ , 6 – ZEITGEIST , 8 – BURSIBUR , 9 – GAGARİN , 11 – BAY BLESSING

5. KOŞU: 2 – BOSSY , 7 – ABELARD (royal abjar dikkat 1200 mt mesafe) , 8 – FOURTUNE, 9 – İKAB , 10 – SKY INN , 12 – UNSTOPPABLE bu ayakta süpriz bir sonuç çıkabileceği için elimden geldiğince en iyi durumdaki atları seçmeye çalıştım. Sanırım bu atların dışına çıkmaz diye düşünüyorum.

6. KOŞU: 6 – NARKOZCU hafif kilo avantajını da kullanarak URFA’da sanırım banko olarak yazılabilecek tek at.

7. KOŞU: 2 – ERLİKHAN’ı küçük kuponlar için bir diğer tek olarak önerebilirim. 

8. KOŞU: 4 – AZİMLİ ZULUT 16.11.2015 tarihinde Maiden’a Uzak ara fark atarak veda etmişti. Hala formunu koruduğunu düşünüyorum. Rakip olarak tuttuğunuz atlar var ise yanına yazabilirsiniz.

Ben sizlere oynayabileceğinizin en düşük hali olarak kupon vermeye çalışıyorum. Sizler de yanlarına kendi tuttuğunuz atları ekleyebilesiniz diye yüksek miktarlı kupon sunmuyorum. Gelebilecek en iyi atı seçip sizlere buradan paylaşıyorum…

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.