Loading...

23 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

23 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 8 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 14:30, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:00 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU (YEDİLİ GANYAN/YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Kocaeli yedili ayağına 6 – BLUE POWER tek olarak yazılabilir. Rakip arayanlar ise; 4 – 1 – 8 yazabilirler geniş kuponlara.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 2 – UMNİSE ve 7 – SEVEN SISTERS arasında geçmesini beklediğim bu ayakta, rakip yazmak isteyenler ise; 8 – HAYAL DÜNYASI , 3 – EZGİGÜL öneriyorum. Bu ayağın süprizi 6 – PEXUSS ve 8 – ESTEMİNEL yapabilir. (Galopları hoşuma gitti bu iki atın)

4. KOŞU: 2 – DİLBAR bu grupta tek olarak öneriyorum. Rakip olarak; 3 – MISS TURKEY, 4 – SAINT TROPEZ ve 7 – EMIKA geniş kuponlara yazılabilir. Ama dediğim gibi küçük kuponlar da DİLBAR tek bırakılabilir. Herkes büyük oynamayacağı için iki türlü de sunmak zorundayız.

5. KOŞU: 7 – HALİSBEY bir diğer banko olarak öneriyorum. Burada gerçekten ciddi rakip olabilecek iki at daha vardır. Lakin kiloları beni korkutuyor. Bu atlar ise şunlardır; 2 – BÜREBEY , 3 – GÖKBAKIR eğer ki kiloları etkilemezse 7 – HALİSBEY’in ciddi rakipleri olacaklardır.

6. KOŞU: 5 – LİDERTINAZ , 6 – MADAMOISELLE , 1 – ANDARKAN , 3 – MY DAUGHTER

7. KOŞU: 1 – CHICAGO , 6 – WIND OF EAST , 5 – VAYVAYVAY , 7 – TROPICAL STAR

8. KOŞU: 3 – GORACAN bir diğer banko olarak yazılabilir. Rakip yazmak ve geniş kupon yapmak isteyenlere önerim; 2 – DELİ ÜNVEREN , 4 – ÖĞÜNSEL.

 

Unutmayın verdiğimiz bankolar küçük kuponlar için değerlendirilmesi amacıyladır. Yanlarına verilen rakipler ise kuponları geniş tutanlar içindir.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz