23 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

23 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 23 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

PERŞEMBE günü İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı olan “KUMRU KOŞUSU” Altılı Ganyanın Dördüncü Ayağında ekranlara gelecektir. 23 Haziran 2016 PERŞEMBE günü İZMİR At yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile İZMİR’de yedili oyununa start verilecektir. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 8 – ŞEKER KAHRAMAN , 3 – BATURALPBEY ve 9 – LATINAGIRL (4 ile eküri) öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkanlardır. 7 – RAMAZAN EFENDİ geniş kuponlarda yer alması gereken diğer şanslı gördüğüm isimdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 – RAIL TRAP ve 5 – AYLİŞKO kuponlarınıza öncelikle yazmanızı istediğim ikilidir. Bu ikilinin en ciddi rakipleri ise; 2 – TOPRAKHAN ve 1 – POUR TOI olacaktır. Sürpriz için; 3 – DESIRES PEARL değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi 1700 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. Bu koşu ile İZMİR’de BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 – CANŞEN günün ilk bankosu olarak sizlere önereceğim safkandır. Etkili jokeyi ile aynı pist ve mesafede start alıyor. Bir kez daha kazanacağını düşünüyorum.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI-4 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. 1 – ALDERAMİN rakiplerine göre küçük kuponlar da tek bırakılabilir. Banko olarak yazmayanlar için ise; 2 – İYİNESİL , 4 – URFA ve 8 – VEGOOL değerlendirilmelidir diyebilirim. 

5. KOŞU: KUMRU KOŞUSU” 4 Yaşlı Arap safkanların KV-7 mücadelesi ile 1800 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 5 – KARADALGA , 1 – MY SULTAN ve 2 – VEZÜV birlikte kuponlara yazılması gerekir. 

6. KOŞU4 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 mücadelesi ile tabela ayağına start verilecektir. Bu koşu 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 1 – NASRULLAH BEY , 4 – LİDERTINAZ ve 10 – OĞLUM MELİH bu koşuda ayrımsız şekilde yazılması gereken safkanlardır.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesi 2000 mt.’lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Son koşularında başarılı bir performans sergileyerek kazanan 9 – AŞKARBEY (6 ile eküri) günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir. Hafif kilo avantajı ile bu uzun mesafeli koşuda başarılı bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Şunu da belirteyim rakipleri yok değil aslında var ama kiloları dezavantaj sağlayacağı için AŞKARBEYİ banko olarak bırakıyorum. Dilerseniz sizler rakip yazabilirsiniz.

23 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 5 // 2 – 1 // 3
  2. AYAK: 4 – CANŞEN (BANKO)
  3. AYAK: 1 – ALDERAMİN // 2 – 4 – 8
  4. AYAK: 5 – 1 – 2
  5. AYAK: 1 – 4 – 10
  6. AYAK: 9 – AŞKARBEY (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg thisSİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

4 Yorum - "23 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
sebahattin

Son ayakta sana kılınç çekmem sen ne dersen o 9 tekse tektir reyis saygılar sana bol şanslar sen gerçekten dost ve arkadaşsın.Eyer gazi gününde veliefendide olursan tanışır ve seninle çay yada soğuk birşeyler içeriz ne dersin.İyi akşamlar.

Mustafa

4. ayakta 5-1-2 olacak takipçiler yanılmasın hocam.

wpDiscuz