23 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

PAZAR günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:00'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

23 Ekim Pazar gündüz yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları; 2. Koşu'da; "ANADOLU HİSARI KOŞUSU" , 4. Koşu'da; "ÇALDIRAN KOŞUSU" ve 6. Koşu'da; "HAZIM RIZA GÖZLÜKÇÜ KOŞUSU" olacaktır. 23 Ekim 2016 (23.10.2016) İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile gerçekleştirilecek olan bu yarış ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olan koşuda; 3 – KARAHEVES kazanmaya en yakın gördüğüm safkandır. Birde sürprizcilere bir at önermek istiyorum burada; 5 – CASANOVA dikkat. Son galoplarında başarılı çalışmalar yapmış olması gözüme takıldı.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): ANADOLU HİSARI KOŞUSU ile 1900 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek olan YEDİLİ GANYAN ayağında start alacak olan 4 ve Yukarı ARAPLARIN KV-6 mücadelesinde; 3 – KIRDENİZ banko olarak yazılabilir… Ahmet ÇELİK üst üste iki yarışı alabilir mi diye kafalarda soru işaretleri olacaktır. Lakin ikiside kazanmaya en yakın safkan olarak görünüyor… Yinede tuttuğunuz atlar var ise ekleyebilirsiniz yanlarına.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-17 mücadelesi ile VELİEFENDİ Hipodromunda ALTILI Saati başlıyor… 5 – BÖRTE ve 3 – DRY CLEANER ikilisini kazanmaya yakın görüyorum. Ama ilk ayağı sağlama alacak yarışseverlere ise; 1 – KHOR KALBA , 6 – PERİ BEYİ ve 4 – SPEEDY GUNNER önerebileceğim diğer şanslı isimlerdir.

4. KOŞU: ÇALDIRAN KOŞUSU ise günün bir diğer önemli yarışı olarak BEŞLİ GANYAN ayağını oluşturmaktadır. 2 Yaşlı İngiliz atların katılımı ile gerçekleştirilecek olan AÇIK GR-1 mücadelesi 1600 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. Çok heyecanlı bir koşu olacağı kesin… Bir tarafta yarış hayatına birincilik ile başlayarak bu seriyi hiç bozmadan devam ettirmeyi başarmış olan 12 – WANETA , diğer tarafta çim pisti seven ve son dört koşusunda etkili jokeyi ile üst üste birinciliklere imza atan 2 – COPPERFIELD (3 ile eküri) burada yarışseverlere aksiyon dolu bir koşu sergileyeceklerini düşünüyorum. Bu ikilide WANETA her ne kadar küçük kuponların BANKO'su olarak görünse de geniş kuponların COPPERFIELD'e şans vermesini öneriyorum… Peki burada bir taklaya getirebilirler mi bizleri şöyle incelediğimde pek bir sürprize açık koşu olmayacağını düşünüyorum. Ama yine de biz atımızı sağlam yere bağlayalım derseniz; 8 – PIANO SONATA , 4 – FINESSE ve 6 – HERE TO FLY ciddi ganyanlar ile karşımıza çıkabilir. Belki bültenlerin üç ve dördüncü safkanları olacak ama. WANETA çok ağır AGF olacağını düşünürsek 1.05'e koşacaktır. COPPERFIELD ise 3.00 liradan aşağıya ganyanı olmaz diye tahmin ediyorum. E bu durumda rakiplerinin ganyanlarını siz düşünün.

5. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-15 mücadelesinde; 6 – CÖMERTKAN ve 9 – DELİ ÜNVEREN öncelikli olarak tuttuğuum safkanlardır. Bu ikilinin eksik koşmasını lehine çevirebilecek isimler ise; 4 – KALABALI , 5 – MUSON RÜZGARI , 2 – TEPE ve 8 – BAKIRCIBEY olarak düşünüyorum.

6. KOŞU: HAZIM RIZA GÖZLÜKÇÜ KOŞUSU ile 3 Yaşlı Araplar start alacaktır. 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek AÇIK GR-3 mücadelede; Grubun en formda ismi olan 8 – STORM GIRL günün ilk bankosu olarak önerimdir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile TABELA AYAĞI ekranlara gelecektir. 1 – AKSAKAL , 9 – SERDENGEÇER , 11 – TOLGA ve 10 – SURKAPI kuponlara ayrımsız yazılmalıdır. Hatta sürpriz için; 4 – HABERATLI ve 7 – PİRKANBABA değerlendirmeye alınabilir.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 mücadele ile VELİEFENDİ Hipodromunda günün son startı verilecektir. Karışmaya müsait bir koşu olarak görüyorum. 1 – DOST ELİ son koşusunu kazanarak pistten ayrılmıştı. Yine birinciliğin en güçlü adayı görüyorum ve bir diğer banko olarak öneriyorum.

23 EKİM 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 5 – 3 // 1 – 6 – 4

2. AYAK: 12 – WANETA // 2 // 8 – 4 – 6

3. AYAK: 6 – 9 // 4 – 5 – 2 – 8

4. AYAK: 8 – STORM GIRL (BANKO)

5. AYAK: 1 – 9 – 11 – 10 // 4 – 7

6. AYAK: 1 – DOST ELİ (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.