23 ARALIK 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 23 ARALIK 2016 CUMA günü 7 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir.. YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu 1. Koşu ile saat: 14:00'da, ALTILI GANYAN oyunu ise 2. Koşu ile saat: 14:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

23 Aralık CUMA Bursa'da 7 koşulu bir program izleyeceğiz. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da izleyeceğimiz "İNKAYA ÇINARI KOŞUSU" olacaktır. 23 ARALIK 2016 (23.12.2016) Bursa at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 koşusu ile BURSA OSMANGAZİ Hipodromunda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için start verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; BURAKŞAH'ın burada kısa sürede tekrar koşturulacak olması ve kilo bakımından ağır olarak piste çıkmasından dolayı pek şans vermiyorum. Yinede sizin takdiriniz tabiki ama bence 3 – GÜNGÖR AĞA birinciliğe daha yakın olarak gözüküyor.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ALTILI GANYAN'ın ilk ayağını oluşturmaktadır. 1800 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 2 – LITTLE BIRD ve 9 – WHO IS THAT CHICK ikilisinin bu pist ve mesafelerde başarılı yarışlar çıkardıklarını bildiğimizden dolayı ayrımsız olarak kuponlara yazalım ki ilk ayaktan şevkimiz kırılmasın demi… Hatta sürpriz olabilme ihtimaline karşı; 4 – SHOPAHOLIC , 1 – AUTUMN PEARL ve 5 – STORMBELL geniş oyun yapanlarda bulunması gereken safkanlar olduklarını düşünüyorum. 3 – MÜRÜVVET bir türlü anlam veremediğim yarışlar sergiliyor, EDİZ ARSLAN ile piste çıkacak olan safkanı takibe almakta yarar var.

3. KOŞU: DİKKAT GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 yarışı 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 6 – KARAPANTER ve 2 – LİDEREFE öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. Rakipleri; 3 – ASARCIKLI , 1 – ATOM ADAM ve 10 – MADRABAZ geniş kuponlara eklenmelidir. E tabi günün ganyanı uygulaması olunca yine de tuttuğunuz SÜRPRİZ isimlere yer vermenizi öneririm.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri MAIDEN mücadelede; 6 – KÜLÜNK HANIM ve 9 – PRENSES RORO'nun çekişmesini seyredecekmişiz gibime geliyor. Lakin usta jokeyler doluşmuşlar MAIDEN'a yazmadan olmaz. 8 – LAMAZİ GOGO MİNDA , 7 – LA REYNA ve 1 – BARBAYANNI gözlerden uzak tutmamanızı öneririm.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı İNKAYA ÇINARI KOŞUSU'nda denk güçte safkanların start aldığını belirtmek isterim. Burada ya 2 – GOLDEN TOWER ile Özcan YILDIRIM potoya uzanır… ya da ortalık fena karışır. O yüzden ya tek atacağız ya da HEPSİ diyeceğiz. Sizin kararınız…

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 koşusunda; 8 – BABAMENDUH günün ilk banko safkanı olarak sığınılabilecek liman olduğunu düşünüyorum.

7. KOŞU: Günün son ayağı yine MAIDEN koşu olarak ekranlara gelecektir. 4 – ERŞEN yine burada bir diğer banko safkanımdır.

23 ARALIK 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – 9 // 4 – 1 – 5 // 3

2.AYAK: 6 – 2 // 3 – 1 – 10

3.AYAK: 6 – 9 // 8 – 7 – 1

4.AYAK: 2 – GOLDEN TOWER // HEPSİ

5.AYAK: 8 – BABAMENDUH (BANKO)

6.AYAK: 4 – ERŞEN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.