Loading...

23 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

23 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

DİYARBAKIR 23 Aralık 2015 ÇARŞAMBA günü At Yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 6‘Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Bol Şanslar…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Diyarbakır ilk ayaktan emekli olmamak için; 7 – SANGRIA (6 ile ekürü) , 8 – LITTLE CAT ve 5 – CARAMBITA. Urfada bir kere uzuna gidip başarısızlıkla dönen 4 – MY SON ARDA bakalım DİYARBAKIR’da ilk uzun denemesinde nasıl bir sonuç çıkaracak. Geniş kuponlar da yer verilebilecek bir safkan olarak görüyorum.

2. KOŞU: 1 – TUMBUL SAVAŞ ve 2 – AGİTA arasında geçecek yarışa, 4 – AMANOS BEYİ ve 3 – SİTEMKAR ciddi rakip olabilirler.

3. KOŞU: Denk güçteki safkanların bir araya gelmesiyle oluşan MAIDEN koşuda sıralamam; 1 – BEZZONI , 8 – PALESTIAN BABY , 7 – MONTPELLIER ve 6 – KEÇEY yazarak bu ayağı geçmek istiyorum. Lakin tuttuğunuz başka safkanlar var ise yazınız…

4. KOŞU: Yaşlı atların uzuna daha iyi gittiğini düşündüğüm için öncelikle 7 – HİLVANLI ZEYNO kuponlara yazılmasını öneririm. Daha sonra; 5 – KIRPAPATYA , 4 – AZAT KUŞU (1 ile ekürü) ciddi rakipler olarak ön plana çıkıyor. Yarışta tatlı bir süpriz yapabilecek olan safkan ise; 8 – MİRAYBATUR dikkate alınmalıdır.

5. KOŞU: 2 – DEDE ME ilk önereceğim safkandır. Rakipleri; 1 – ALTINKAYA ve 3 – MEMPHIS olacaktır.

6. KOŞU: HANDİKAP 14 olan bu ayakta bütün atların şansı çok yüksek… Bu tür yarışlar koştuktan sonra eş dost ile değerlendirme yaptığımız da maalesef kapanmadan bulunmazdı sözleri çok geçiyor… Az değil de hani 15 tane safkan yer alıyor. (1 tane de ekürü). Burada içinizden hangi atlar geçiyor ise yazın… Öncelik olan size hissi açıdan yakın gelen safkanlardır. Bizler yine sıralamamızı vereceğiz. Ama dediğim gibi bu ayakta süpriz bir sonuç çıkma olasılığı çok yüksek… 14 – İYONE , 7 – DEKOLTE , 6 – AL ZENGİNKIZ , 9 – DUYGULU , 13 – ŞEVVALGÜLÜ ve 4 – KUARS arasında birincilik mücadelesi yaşanacaktır… 1 – ÇOŞKUNPRENSES , 11 – VALİDE ve 5 – SERİMCAN dikkat edilmesi gereken safkanlardır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.