23 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 23 AĞUSTOS 2016 SALI günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Günün ikinci yarış programı olan KOCAELİ'de SALI günü 6 koşu ekranlara gelecektir. 23 AĞUSTOS Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile KOCAELİ'de ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 2000 mt.'lik uzun mesafeli bu koşuda; 1 – BAHTIAK (9 ile eküri) günün ilk bankosu olarak değerlendirilmesi gereken safkan olduğunu düşünüyorum.

2. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pist yarışında; 3 – FATMA GELİN ve 1 – KIZIMİREM kazanmasını beklediğim safkanlardır. Geniş kupon yapan yarışseverler için; 6 – SULTANHAN ve 2 – SARAYCARİYESİ önerebileceğim diğer şanslı isimlerdir.

3. KOŞU: Günün en zorlu mücadelesi bu ayak olsa gerek… YAMAK-0 koşusu… Tamam atlar iyi hocam ama yamaklara nasıl güveneceğiz diyenleri duyuyor gibiyim. Haklısınız, sonuna kadar hak veriyorum. Ama ne yapalım bülten burda, program burda, atlar burda e yamaklar da burada… Onlar da at binecekler, onlar da geliştirecekler kendilerini… Lakin olan yarışsevere olacak… Tek atamayacağımız bir koşu maalesef… 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi hem de 1900 mt.'lik kum pistte… 1 – KUTLUERİNOĞLU ve 5 – SIRKAYA ikilisi bende ön planda çıkan ikilidir… Rakip olarak ise; 2 – ALMAATA ve 4 – EFEKAN değerlendirebilir diyerek bu ayağı sağ salim geçmeye çalışalım…

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesinde; 1 – LEMNOS banko olarak geçmeyi düşünüyorum. Zaten handikap puanı ile de bu grubun üzerinde olduğunu görüyoruz. Gerek koşularını da incelediğimiz vakit bende banko olarak çıkmaktadır.

5. KOŞU: KOCAELİ'de Altılı'nın Tabela ayağında; 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesini izleyeceğiz. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2 – HANDI GIRL ve 5 – KARABİA ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır. 

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizler HANDİKAP-15 mücadelesinde; 9 – AĞAEFENDİ ve 3 – MEGAS ikilisinin çekişmesi birinciyi belirleyecektir diye düşünüyorum.

23 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – BAHTIAK (BANKO)

2.AYAK: 3 – 1 // 6 – 2

3.AYAK: 1 – 5 // 2 – 4

4.AYAK: 1 – LEMNOS (BANKO)

5.AYAK: 2 – 5

6.AYAK: 9 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.