22 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

22 Ocak Çarşamba (22.01.2020) günü ikinci yarış yerinde seyredeceğimiz 6 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 1. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

22 OCAK 2020 İSTANBUL 7. Yarış gününde; 6 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 ve Yukarı Arapların katılacağı HANDİKAP-15/DHÖ/Dişi mücadelesiyle Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki günün ilk koşusu’nda; 2 – GÜZELÇOCUK , 5 – GÜNDOĞARKEN , 6 – ALOYSHA , 11 – SONMUHTEREM ve 10 – BONJOUR EL SAMAWİ kazanmasını beklediğimiz isimlerdir… 

 2. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16 yarışıyla birlikte Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 4 – HARPUT RÜZGARI , 2 – BU DA BATOR ve 7 – JEDI çalışmalarımızda önplana çıkardığımız öncelikli safkanlardır… Sürpriz için 10 – FLASH FORWARD ve aradan sonra tüm takılardan kurtularak gördüğü yarışta dördüncü olan 8 – CROCHET‘i ihmal etmemenizi öneririz.

 3. KOŞU 3 Yaşlı 11 İngiliz atının start alacağı MAIDEN/Satış koşusu ile Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pist üzerinde yapılacak yarışta; 1 – ENVER ve 8 – LADY PERFECT çekişmesi birinciyi belirleyecek gibi gözüküyor. 3 – JIMMY JIB ve 4 – KAANEGE geniş oyunlara rakip olarak eklenebilecek isimlerdir.

 4. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı ŞARTLI-4 yarış ile Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; Bu pistte ki 1.12.33’lük derecesiyle öne çıkan 3 – KINGDOM OF FIRE günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle tabela ayağının başlangıç koşusu’nu seyredeceğiz. 1500 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; 9 – SAGARMATA (4 ile eküri) , 5 – KAMUS , 2 – CANDARBEYİ , 3 – CEVHERİZADE ve 1 – AYDERAĞASI (8 ile eküri) burada ayrımsız bir şekilde kuponlara yazılması gereken isimlerdir.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı 11 İngiliz safkanın bir araya geleceği programın kapanış ayağında ise; 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-4 mücadeleyi izleyeceğiz. Şimdi ÇEKO DAYI burada favori çıkmış… O kadar uzun süredir takip ettiğimiz ve ısrarla banko yazdığımız ÇEKO DAYI şimdi ters köşemi yapacak… Çünkü; Biz banko yazmaktan sıkıldık, o gelmemekten sıkılmadı. Gelmeyecek bir at değil ama getirilmemesi için ellerinden gelen herşey yapılıyor. Görüyoruz, izliyoruz… Neyse yine bu defa 3 – ÇEKO DAYI‘yı yazacağız mecburuz… Favori çıkacak ondan eminiz ama yarışa mı gider yoksa yine arsa bakmaya mı koşu başlayınca göreceğiz. Yine burada muhakkak 1 – AYBARS‘ın şiddetle yazılması taraftarıyız… ÇEKO DAYI yine ikinciliğe falan koşturulacaksa AYBARS birinciliğe uzanır gözüyle bakıyoruz.

22 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 2 – 5 – 6 – 11 – 10
  2. AYAK: 4 – 2 – 7 // 10 – 8
  3. AYAK: 1 – 8 // 3 – 4
  4. AYAK: 3 – KINGDOM OF FIRE (BANKO)
  5. AYAK: 9 – 5 – 2 – 3 – 1
  6. AYAK: 3 – ÇEKO DAYI // 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.