22 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 22 OCAK 2016 CUMA AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

22 Ocak İzmir yarışlarına siz değerli okuyucularımız için İKİ BANKO önerebildim. Dilerseniz kuponlarınızda yer verebilirsiniz. Elbetteki her zaman öncelik kendi tuttuğunuz safkanlardır. Bizler sizlere yardımcı olabilmek ve fikir verebilmek için ÜCRETSİZ AT YARIŞI TAHMİNİ paylaşmaktayız… 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – RED EYE ve 4 – SUN KINGDOM arasında bir yarış olacağa benziyor. 

2. KOŞU: 1 – DOĞU PINARI , 9 – TUMBUL YAPRAK ve 10 – GÜZELYÜZ diğer rakiplere göre önde gözüken isimlerdir. Burada süpriz yapmaya müsait olan isimler ise; 4 – FAHRİYE HANIM ve 2 – GÜLFEM geniş kuponlarda bulunmalıdır.

3. KOŞU: Formunu koruyan 1 – BABİ öncelikle şans verdiğim isim olacaktır. Burada 5 – VOLDEMORT isimli safkana da dikkat edilmesi gerekir.

4. KOŞU: 4 – PREZIOSA herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmaz ise daha önce geçtiği rakiplerini yine geçecektir. Günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

5. KOŞU: 6 – ÖZDORUK , 2 – BARBUN ONUR , 9 – TIRPANBEY ve 7 – PARGALI HASAN bu MAIDEN mücadelede birinciliğe yakın olan isimlerdir.

6. KOŞU: 1 – MY GOLD günün bir diğer bankosu olacaktır.

 

22 OCAK 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 4
  2. AYAK: 1 – 9 – 10 // 4 – 2 
  3. AYAK: 1 – 5 
  4. AYAK: 4 – PREZIOSA (BANKO)
  5. AYAK: 6 – 2 – 9 – 7
  6. AYAK: 1 – MY GOLD (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.