22 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI (BY HİKO)

22 NİSAN 2016 – İSTANBUL SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

İSTANBUL 22 Nisan 2016  Cuma günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDANBAŞLAR): 6 – HATİCE ve ekürilerden 3 – ÇELİK SULTAN (ek.8-SOĞUK NEHİR) ikilisi bekliyorum.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Üzerlerindeki ağır kilodan etkilenmezler ise ben bu koşuda 2 – BUHARALI ve 1 – TUŞ KİLİDİ mücadelesi bekliyorum hafif kilolu atlardan ise 7 – FERACEHAN’a dikkat derim.

3. KOŞU: İstanbulda 3 yaşlı arap kısraklarına mahsus maiden koşularda genellikle büyük sürprizlere özelliklede bu mesafelerde rastlanmış olup bu ayağa münkün olduğunca çok at yazmak gerekiyor buna rağmen ilk atım koşunun favorisi 7 – SEVİLAY daha sonra ise 2 – BEYAZ KULE bu iki atın aksaması durumunda devreye 4 – KÖSTEBEK ve 8 – SICAK ÇERMİK gibi taylar devreye girebilir.

4.KOŞU: 6 – CANKARDEŞLER malum üzere hiç geçilmiyor eğer bu at kırma değil ise bir gün muhakkak geçilecek daha önceki yııllarda büyük şampiyonlar gibi hemen aklıma acaba bu koşudamı ? diye bir soru geldi nedeni ise şimdiye kadar yapılan 23 nisan koşularında hiç favori at kazanmamış dikkat çekmek istedim sadece ben şahsen oyun oynarsam bu safkanı yinede tek geçmeyi düşünüyorum.

5.KOŞU: 1 – İLKAAN’ı tek geçemiyorsanız 4 – MY BILLIONAIRE’yi kesin yazın

6. KOŞU: 1 – MAKBET üst üste iki birinciliğinden sonra üzerine H.Karataş’ı bindirmişler yanlız bu atın henüz uzun mesafe deneyimi yok. Bu atın babasının bir Pivotal yavrusu olduğunu düşünürsek bu aygırdan daha çok  kısa mesafede başarılı olabilen safkanlar çıktı koşuda uzun mesafe deneyimi olan iki safkan var eğer at yazmak istiyorsanız 3 – KALİNGRAD ve 5 – SATEN’i değerlendirebilirsiniz.

7. KOŞU: 1 – KECHİCHE (ek.11-RUDİANOS) 2 – ATEN , 6 – ROYAL STORY, 7 – UNCLE , 5 – RAİN OVER ME ve hatta 10 – HARPUTLUNUN OĞLU yazarak eğer son ayağa kalmışsanız çok rahat bir yarış izlersiniz. 

22 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 2 – 1 // 7

2.AYAK: 7 – 2 // 4 – 8

3.AYAK: 6 – CANKARDEŞLER

4.AYAK: 1 – İLKAAN

5.AYAK: 1 // 3 – 5 

6.AYAK: (1/11) – 2 – 6 – 7 – 5 – 10 

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

4 Yorum - "22 NİSAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI (BY HİKO)"

En Yeniler Eskiler
omer tok

By hiko yapmış olduğunuz tahminlerinizden dolayı size çok teşekkür ederim. Inşallah sayenizde 6li yakalarim küçük oyun oynadığımdan bulamıyorum nasip cokta ihtiyacım var ne yapalım kendinizi.iyi bakın.tekrar teşekkürler.

Oğuzhan

cankardeşlerlerin gecilme ihtimali var 1 ,4,10 rakipleri herkese bol sanslar

gencito

İzmir tahmininiz olacak mı bugün acaba,bol sanslar…

İZMİR Tahminini ben verdim sitemizde yer almaktadır. BY HİKO ile beraber günlük iki programı aramızda paylaşarak sizlere sunuyoruz… Buyrun; 22 Nisan 2016 İzmir At Yarışı Tahmini