22 MAYIS 2017 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA Hipodromu 22 Mayıs PAZARTESİ, haftanın ilk günü ve ikinci yarış programı olan 8 koşuya ev sahipliği yapacaktır. YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE 2. Koşu ile saat 18:30’da, ALTILI GANYAN oyunu ise 3. Koşu saat 19:00’da başlayacaktır. Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile URFA’da 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için günün ilk startı verilecektir. 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek mücadelede; 6 – NİZAMİ ve 7 – YAKIŞIKLI ÇOCUK ikilisi ayrımsız bir şekilde kuponlarda bulunmasını önereceğim safkanlardır. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 koşu ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – HIGH TREE , 4 – ROYAL ASHLEY , 2 – ANIZARBOS ve 6 – EBU EMİR birlikte değerlendirmeye alınması gereken isimlerdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek ALTILI GANYAN’ın ilk ayağında ise; 3 Yaşlı 13 İngiliz atının birincilik mücadelesini izleyeceğiz. ŞARTLI-5 koşu olan bu yarışta; 1 – SERHOŞ DEDE alternatif banko olarak önereceğim isimdir… Rakip arayanlar; 3 – ÇÖL ASLANI , 2 – VOLKANIMSIN , 8 – KARAMISRA ve 5 – JETGİBİ‘ye kuponlarında yer verebilirler.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağı olacaktır. 1200 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 5 – TURABİ‘nin pisti yadırgamaması halinde fotoya kadar rahat bir şekilde uzanacağını düşünüyorum. Ama aksi bir durum olursa son iki koşusunu kazanan 2 – BUĞRACAN isimli safkan hata affetmeyecektir görüşündeyim.

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN yarışı ile DÖRTLÜ GNAYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.’lik kum pistte seyredeceğimiz koşuda; 1 – CALIFORNIA , 7 – WARRIORSON , 11 – GREEN VOILETTE ve 6 – SON OF SOUL yazıp, sigortalı bir şekilde geçmiş olalım…

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusunda ise; 3 – JUNGLE LION , 5 – ÇAKABEY ve 1 – BRAVE GREY şanslı gördüğüm isimlerdir.

7. KOŞU: Tabela ayağında yine bir MAIDEN koşu bulunmaktadır. 3 – BRUSK banko olarak değerlendirmek istiyorum.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların katılımı ile gerçekleştirilecek günün son yarışında ise; 1200 mt.’lik kum pist üzerinde izleyeceğimiz ŞARTLI-3 mücadele ekranlara gelecektir. 2 – SEDAHANIM YAVRUSU bir diğer banko olarak tuttuğum isimdir.

22 MAYIS 2017 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 1 – SERHOŞ DEDE // 3 – 2 – 8 – 5

2. AYAK: 5 – TURABİ // 2

3. AYAK: 1 – 7 – 11 – 6

4. AYAK: 3 – 5 – 1

5. AYAK: 3 – BRUSK (BANKO)

6. AYAK: 2 – SEDAHANIM YAVRUSU (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.