22 MART 2016 – KOCAELİ SİSTEM ALTILISI BY HİKO

KOCAELİ 22 Mart 2016 Salı günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  1. Koşu ile saat: 15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İlk ayak takıntısı olan biri olarak herşeye rağmen 5 – PERFECTUS’ u banko olarak öneriyorum at yazıcak olanlara ise fazla maceraya gerek yok 4 – KİYOSHİ ve 3 – MEGAS yazın geçin diyorum.

2. KOŞU: 1 – BARCELONA bence bu gurubun üzerinde bir at kazanması normal sonuç olur rakip arayanlar için önce 4 – AYNATINAZ ve 3 – BAHTIAK diyorum puana göre ikinci at olan 2 – DESTİÇAĞ önceki uzun mesafe deneyimleri ile ancak tabelada bir yer bulabileceğini sanıyorum isteyenler değerlendirebilir.

3. KOŞU: 1 –  VELİAHT kazanmaya en yakın isim rakiplerine göre 7 kg.lık farkı kapatabilecekmi bunu yarışta göreceğiz en yakın rakibi 3 – NİGHT OF THE OCEAN olacaktır sürprizim ise henüz maidenden çıkmamış olan 4 – UNCHAIN MY HEART

4. KOŞU: Kocaeli programı bu gün bankosu bol gibi görünüyor 1 – GÜMBÜR GÜMBÜR’de o bankolardan biri gibi tek yazmak istemeyenlere tavsiyem önce 4 – GÖKBAKIR sonrada 2 – KORALAY.

5. KOŞU: Kısa İzmir macerasını kârlı kapatan 1 – DARK BOY buradada şansını devam ettirmek isteyecek yanlız denk güçteki rakipleri var bunlar öncelikle 4 – STEEL HORSE 3 – MAGRİB ve 2 – KADBEY eğer 5 – KİNG LACHYN gelirse sanırım dünyanın sonu olur.

6. KOŞU: Günün favorileri arka arkaya gelebilir bir nebze olsun ikramiyeyi yükseltebilmek için son ayağa mümkünse biraz fazla at yazmakta yarar var bu atlar sırayla 1 – AKYAZILI DİLA, 6 – GİRL OF WAR, 8 – KONİGİN, 9 – LİON BLEU, 11 – MYRİNA ve 5 – DONA

22 MART 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 5 – PERFECTUS

2.AYAK: 1 **** 4 – 3 **** 2

3.AYAK: 1 – 3 **** 4 

4.AYAK: 1 **** 4 – 2

5.AYAK: 1 – 4 – 3 – 2 ******** 5

6.AYAK: 1 – 6 – 8 – 9 – 11 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.