22 MART 2016 – ADANA ALTILISI

22 Mart 2016 SALI günü ADANA Yeşiloba Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. koşu ile saat: 18:00’da ekranlara gelirken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ayağı için mesafesinde ve alışmış olduğu jokey ile 1 – KIRIM BEYİ‘ni banko önermek istiyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı Ganyan oyununun MAIDEN ya da SATIŞ koşuları ile başladığını görünce cinnet geçirmek geliyor içimden. Neyse ki sağlıklı çalışarak sizlere elimden gelen yorumları sunmaya çalışıyorum. SATIŞ-3 koşusu, 3 Yaşlı İngilizlere ait bir koşu. İlk defa 1200 mt. mesafede koşulacaktır. İncelediğimde ön plana çıkan isimler şunlardır; 3 – RIDE HIGH , 5 – NEW CASTLE ve 7 – TOKYO benim önerebileceğim safkanlardır. Sizler sağlama almak istiyorsanız muhakkak at ekleyin. Ama yok bu üç at yeterli diyorsanız yazıp, kısmetinizi bekleyin.

3. KOŞU: Buyur burdan yak dostum… İlk ayak SATIŞ, ikinci ayak MAIDEN. Arka planda Orhan Gencebay’ın “Bana Kaderimin Bir Oyunu mu” bu şarkısı çalar gibi hissediyorum… İlk ayaktaki Satış Koşusunu sağ sağlim geçersek beşli ganyanın başladığı bu MAIDEN mücadele de öncelikli olarak  1 – AKANDA (6 ile eküri) şanslı gördüğüm bir safkandır. Lakin MAIDEN bir yarış olduğu için rakiplerini de sunayım. 10 – SEVİMKIZ , 7 – TRAKONYA ve diğer eküri koşan safkanlardan 3 – GERMENCİK (5 ile eküri) yazılabilir.

4. KOŞU: Burada favori ve please safkanın başarılı olacağı düşüncesindeyim. Buna göre; 7 – SHAMELESS ve 1 – CAMELOT yeterli görüyorum.

5. KOŞU: Altılı ganyanın dördüncü ayağında banko önermek istediğim safkan 2 – GLOIN etkili binicisi ile potoya uzanmasını bekliyorum. 

6. KOŞU: Adana’da bir MAIDEN koşu tabela ayağında bulunuyor. Burada 4 – DAĞLARBEYİ bir diğer bankom olarak önerebileceğim safkandır.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler HANDİKAP-15 mücadele ile ADANA’da altılı ganyanın son ayağı koşulacaktır. Burada biraz ganyanlı atlar gelebilir. Dikkat edilmesi gerekilen bir koşu görüşündeyim. Sıralamam; 5 – SAHARA SKY , 4 – MISS MELODY ve 3 – ZEMBİL (6 ile eküri) öncelikli olarak yazılması gereken isimlerdir. Süprizi ise; 11 – LASKİ ve 12 – NERIA yapabilir.

 

22 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 3 – 5 – 7

2.AYAK: 1 – AKANDA // 10 – 7 – 3

3.AYAK: 7 – 1

4.AYAK: 2 – GLOIN (BANKO)

5.AYAK: 4 – DAĞLARBEYİ (BANKO)

6.AYAK: 5 – 4 – 3 // 11 – 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.