22 Kasım 2017 Çarşamba günü KEMPTON PARK yarışlarını sizlere doğru bir tahmin olarak sunmayı başararak, harçlıklarınızı çıkarmanıza yardımcı olduk… Küçük kurgular ile her daim sizlere yol gösterici olmayı hedefliyoruz… Amacımız bu oyunu geniş kupon yaparak tutturmak değil, özüne inip küçük kupon ile gelebilecek atları bulabilmektir. Altilim.net açıldığından bu yana asla hile , hurda veya başkalarının tahminlerini alıp sitesinde yayınlamaz. Bizleri takip eden dostlar bilirler ki, tüm samimiyetimiz ile programlara çalışıp, tahminleri sitemize yazıyoruz… Yabancı programlara, yurtdışı bahis oranlarını baz alarak sizlere gelebilecek atları şablon halinde sıralıyoruz. GERÇEKTEN GÜVENİLİR OLDUĞUNU düşündüğümüz isimleri BANKO öneriyoruz. Ya da alternatif olarak ön tarafta yer veriyoruz. Yerli yarışlara da hiç bir şekilde sağ da sol da atılıp, tutulan atları değil, programları puansız bir şekilde çalışıp, yardımcı olmaktayız. Herkes diyor ki 1 , 2 ve 3. atları yazıp mı veriyorsunuz. Bizler tahmin yazarken daha bültenlerin puanları henüz belirlenmiş olmuyor bile… Bu sanırım yeterli bir cümle olacaktır. Bol şanslar, her daim altilim.net takipçisi olun sizlerde kazanmaktan geri kalmayın.

7’Lİ GANYANI BİLEN ÇIKMADI AMA altilim.net BİLDİ !!!

1. KOŞU: 2 – 4 – 1 – 5

2. KOŞU: 10 – 3 // 5

3. KOŞU: 6 TEK

4. KOŞU: 1 // 14 – 9 – 8

5. KOŞU: 9 // 13 – 2 – 1

6. KOŞU: 9 – 3 // 1 – 2 – 7

7. KOŞU: 4 – 8 – 10 // 2 – 9 – 3

ALTILI GANYAN 627,30 TL VERMİŞTİR…

7’Lİ GANYAN DEVRETMİŞTİR.

22 KASIM 2017 – KEMPTON PARK ALTILISI

22 KASIM 2017 – KEMPTON PARK ALTILISI

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.