22 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

SALI günü Diyarbakır at yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 7'li Ganyan oyunu 1. Koşu ile 13:30'da, ALTILI GANYAN oyunu ise 2. Koşu saat: 14:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

Basit gibi görünen bir DİYARBAKIR programı ile karşı karşıyayız. Genelde favorilerin, birinci gelme olasılığının yüksek olması beni şaşırtmadı değil. İncelemelerimde sürekli olarak ilk önerdiğim safkanlar hep kazanmasını beklediğim isimler olarak görünmektedir. Yine de karışabileceğini düşündüğüm ayaklara rakip eklemeden geçmek istemedim. Bakalım basit gibi görünüp, ters köşe olacak yoksa gerçekten AGF sıralamasının ilk iki hanesi ilemi sonuçlanacak izleyip göreceğiz.

22 Kasım Salı günü DİYARBAKIR 7 Koşu ile gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 3. Koşu'da ekranlara gelecek olan "ÇINAR KAYMAKAMLIĞI KOŞUSU" olacaktır. 22 Kasım 2016 (22.11.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 8 – SONGÜLCAN (3 ile eküri) ve 2 – HARZEMŞAH rakiplerine göre birer adım önde olan isimlerdir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 1 – DİLAVERAĞA , 3 – BEYHAK (10 ile eküri) ve 7 – MIZARBEYİ kazanmasını beklediğim isimlerdir. Sürpriz için; 5 – EDREMİTKAYA ve 9 – ZİRVE TAY değerlendirmeye alınabilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-7 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1700 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan bu koşuda; 9 – MOONBOW günün ilk banko safkanı olarak önerimdir.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-16 yarışı 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 1 – ANIZARBOS (5 ile eküri) birinciliğe en yakın olarak gördüğüm ve küçük kuponların tek bırakabileceği bir safkan olduğunu belirtmek isterim. Lakin olurda eksik koşar ise; 7 – NASİPLİ ve 6 – METİNBABA hata affetmeyecek isimlerdir.

5. KOŞU: DİYARBAKIR'da günün bir diğer MAIDEN koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. Daha önceden burada start almış olan 5 – SON OF SOUL yapmış olduğu 1.20.01'lik derecesi ile öncelikli olarak kazanmaya yakın bulduğum safkandır. En ciddi rakibinin 1.21.31'lik dereceye sahip olan 2 – BLACK GARD olacağını düşünüyorum. Bu ikili ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır görüşündeyim.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların 1700 mt.'lik kum pistte ŞARTLI-3 mücadelesi ile TABELA ayağı ekranlara gelecektir. 1 – GOBAKLI günün bir diğer banko safkanı olarak önereceğim isimdir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 yarışı ile günün son ayağı için start verilecektir. 2 – O SES ve 3 – AYŞEROSE ikilisi burada ön plana çıkmaktadır. Rakip arayanlar ise; 1 – ROJHAT KIZI , 4 – BEYBİNİN KIZI ve 10 – KÜÇÜKCEMRE'yi geniş kuponlara eklemelidir.

22 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 1 – 3 – 7 // 5 – 9

2. Ayak: 9 – MOONBOW (BANKO)

3. Ayak: 1 – ANIZARBOS // 7 – 6

4. Ayak: 5 – 2

5. Ayak: 1 – GOBAKLI (BANKO)

6. Ayak: 2 – 3 // 1 – 4 – 10

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.