22 KASIM 2016 – ADANA ALTILISI

SALI günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

ADANA'da SALI gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 3 Koşu'da ekranlara gelecek olan "TAŞKÖPRÜ KOŞUSU" olacaktır. 22 KASIM 2016 (22.11.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 koşusu ile YEDİLİ GANYAN oyunu iiçin ADANA'da ilk start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – CANPETEK ve 4 – ALTIN ADIM ikilisinin arasında geçebilecek bir koşu olarak görüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-16 mücadelesi ile başlayacak olan ALTILI GANYAN oyununda; 4 – DİRANŞAN , 6 – FOTERLİ , 1 – GÜLEN EFE ve 9 – ADALI HALİL öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkanlar olup kuponlara ayrımsız olarak yazılmasını öneririm. Sürpriz arayanlar; 11 – KALAYCIKAYA , 2 – SONBABA ve 10 – SİNGAPORE PRENSİ'ni takibe alabilirler.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı günün önemli yarışı olan TAŞKÖPRÜ KOŞUSU , 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır. KV-8 olan bu mücadelede; 1 – EUPRHATES ve 4 – OPSTINATE küçük kuponlarda ayrımsız olarak yer verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 5 – ROCKET MAN ve 9 – BADARBUNGA ise geniş kupon yapan yarışseverlerin göz ardı etmemesi gereken isimlerdir. Hata kollayacak safkanların, yarış içerisinde uygun yol bulmaları durumunda isimlerinden söz ettirebileceklerinin altını çizelim.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 6 – DALGACI ve 4 – ÇETREFİL birinciliğin güçlü adayları olup 3 – ÇEKİRDEK , 2 – BÜYÜK NEHİR ve 10 – SELSUYU sürprizyapmaya müsait safkanlar olduklarını düşünüyorum.

5. KOŞU: ​4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-14 koşusu 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır. 2 – BENGUN koruduğu formu ile yine kazanmasını beklediğim safkan olup günün ilk bankosu olarak kuponlara yazılacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: ​4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 yarışı ise ADANA'da tabela ayağını oluşturmaktadır. 1300 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan yarışta; 2 – DAMLATAŞ son yarışı ağır grupta olmasından dolayı ölçü almadığımı belirteyim. Önceki koşularını ise hep baş farkı ile kazanmayı başarmış bir safkandır. Yine koşu içerisinde bir sıkıntı yaşamadığı müddetçe usta jokey A. SÖZEN ile potoya uzanmaya en yakın safkan olarak gözüküyor. Lakin kilodan etkilenir veya ters bir durum oluşur ise; 1 – REİS BABA , 5 – TATLIKOTAN ve 4 – SAVAŞ ATI koşuyu lehine çevirebileceğini düşündüğüm isimlerdir. Sürpriz için 3 – ÇAKIRCELEP'i unutmamak gerekir.

7. KOŞU: ADANA'da günün son ayağında yine bir MAIDEN mücadele ekranlara gelecektir. Burada koşularını beğendiğim 4 – DAYE HATUN (7 ile eküri) artık MAIDEN'a veda vaktinin geldiğini düşünüyorum ve günün bir diğer banko safkanı olarak öneriyorum.

22 KASIM 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 4 – 6 – 1-  9 // 11 – 2 – 10
  2. AYAK: 1 – 4 // 5 – 9
  3. AYAK: 6 – 4 // 3 – 2 – 10
  4. AYAK: 2 – BENGUN (BANKO)
  5. AYAK: 2 – DAMLATAŞ // 1 – 5 – 4 // 3
  6. AYAK: 4 – DAYE HATUN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.