22 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

ADANA 8 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 2. Koşu saat: 18:00, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 18:30 olarak düzenlenmiş. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Galop güzel, üstündeki Jokey zaten mükemmel geriye sadece birinciliğe uzanması kalıyor bu atın. Biraz kritik bir tek olacak ama 7 – OLGUNABİ bu koşu için bizim bankomuz.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : İlk defa koşacak olan atlar olduğu için biraz kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Bu yüzden sıralmam şu şekilde olacaktır; 3 – ENDLESS , 7 – SPEEDY GUNNER , 10 – BLACK WEASEL , 4 – KING SAILOR , 8 – THATS THE MOMENT ve 5 – NEZİRKHAN

4. KOŞU: 1 – BAŞKENTLİM , 7 – DELALKIZ , 9 – IŞILILGAZ

5. KOŞU: 2 – DIBLANZADE banko olarak kuponlara yazabilirsiniz. Bu ayağa rakip yazmak isteyenlere önerim; 3 – TAMBORA , 6 – EROE yazabilirler.

6. KOŞU: Bu ayak için sıralamamız şu şekilde olacaktır; 1 – HAYATI CEDİD , 2 – TEK EŞKBAR , 3 – BURÇAKHAN , 6 – ÖZSOYHAT , 7 – GÜNEY FIRTINASI , 5 – GÖZYAŞI TAŞI.

7. KOŞU: 4 – EUPRHATES (USA) günün en banko atı bu olacaktır. Karataşın USA atını hiç edeceğini sanmam.

8. KOŞU: 3 – ZEMBİL , 2 – JAKŞİ JİLKI başta yazılması gereken atlardır. Geniş tutacak olanlar ise; 5 – GIFTED SULTAN , 6 – ZELENİKA’yı yazmalarını öneririm. BOL ŞANSLAR Dilerim.

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.