22 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

22 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 22 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı “NURİ DÜRÜST KOŞUSU” altılı ganyanın dördüncü ayağında ekranlara gelecektir. 17 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL’da Birinci Üçlü ganyan başlayacaktır. 2100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6 – ANILBEY ilk at olarak çalışmalarım doğrultusunda çıkmaktadır. Rakip olarak; 4 – YOLALAN (7 ile eküri) ve 2 – TİBET muhakkak yazılmalıdır görüşündeyim. Şansının az olduğunu düşündüğüm 3 – YOL BULAN ise geniş kuponlarda değerlendirilebilir. Ama ANILBEY‘i öncelikle tuttuğumu ve koşuda kazanmaya en yakın isim olarak gördüğümü tekrar hatırlatmak isterim.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesi 1100 mt.’lik kum pistte gerçekleşecektir. Dört safkanın katıldığı bu koşuda henüz yarış karakterleri belli olmadığından HEPSİ denilmesi bence uygundur. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katıldığı SATIŞ-3 koşusu ile İSTANBUL’da Altılı Ganyan başlayacaktır. 9 – ATEN , 3 – SPORTING , 8 – SOYLU GÜZEL ve 5 – AUTUMN PEARL bu koşuyu kazanmaya en yakın safkanlardır. 4 – WESTERN POWER ve 6 – BLAZE OF GLORY hata kollayacak isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde; 7 – ÖZBİLGİN ve 1 – ALEMİN KRALI burada potoya uzanmasını beklediğim ikilidir. Eksik koşmaları durumunda ise; 4 – CANBULAN ve 9 – BABAFİNGO hata kollayacak safkanlar olarak gözüküyor.

5. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesinde 2 – ÇAKICI EFE küçük kuponların sığınacağı liman olabilir. Rakip arayanlar; 8 – USLUHAN , 10 – GEZEGEN ve 3 – ANILKAYA değerlendirilebilir. 6 – BUHARALI sürprizcilere önerilir.

6. KOŞU: NURİ DÜRÜST KOŞUSU ile İSTANBUL’da İkinci ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 6 – SWEET BREW etkili jokeyi ile bu koşuda bankomdur.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların bir diğer MAIDEN mücadelesi tabela ayağında ekranlara gelecektir. 2 – ALTIN KRAL ve 1 – AĞRI DAĞI FIRTINASI arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. MAIDEN mücadele olmasından ötürü rakip olarak 3 – DEVREŞ ve 4 – DOĞA ÜSTÜ geniş kuponlar da yer alabilir diyelim.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL’da günün son koşusunu izleyeceğiz… Koşuya usta jokeyi S. KAYA ile katılan 1 – BEDWULF öncelikli olarak şanslı gördüğüm ilk safkandır. En ciddi rakibi 6 – LİRA LİRA etkili jokeyi H. KARATAŞ ile hata kollayacak isimdir. Uzun aradan sonra piste çıkan 11 – FAIRLY BORDER sürpriz olarak değerlendirilebilir.

22 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 9 – 3 – 8 – 5 // 4 – 6

2. AYAK: 7 – 1 // 4 – 9

3. AYAK: 2 – ÇAKICI EFE // 8 – 10 – 3 // 6

4. AYAK: 6 – SWEET BREW (BANKO)

5. AYAK: 2 – 1 // 3 – 4

6. AYAK: 1 – BEDWULF // 6 // 11 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

3 Yorum - "22 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
volkan

surekli olan bir ati tercihliyorsa getirir sihirbaz LIRA LIRA.

Ya yanlis suruldu ya startta problem yasadi,kisa ve orta mesafe kostu yaris suratlenmedi sprintini gosteremedi ama bugun 2000 m sentetikte oldukca dusuk tempo bekledigim yarista duzluk sprintine hayran oldugum AMARELISE bankomdur.

kenan

Admin Selam Sizden yabancı yarış tahminlerini bekliyorum.daha çok yabancı oynuyorum ben…Teesekkur ederim..

wpDiscuz