22 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 22 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA günü gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı “NURİ DÜRÜST KOŞUSU” altılı ganyanın dördüncü ayağında ekranlara gelecektir. 17 Haziran İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL’da Birinci Üçlü ganyan başlayacaktır. 2100 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6 – ANILBEY ilk at olarak çalışmalarım doğrultusunda çıkmaktadır. Rakip olarak; 4 – YOLALAN (7 ile eküri) ve 2 – TİBET muhakkak yazılmalıdır görüşündeyim. Şansının az olduğunu düşündüğüm 3 – YOL BULAN ise geniş kuponlarda değerlendirilebilir. Ama ANILBEY‘i öncelikle tuttuğumu ve koşuda kazanmaya en yakın isim olarak gördüğümü tekrar hatırlatmak isterim.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesi 1100 mt.’lik kum pistte gerçekleşecektir. Dört safkanın katıldığı bu koşuda henüz yarış karakterleri belli olmadığından HEPSİ denilmesi bence uygundur. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katıldığı SATIŞ-3 koşusu ile İSTANBUL’da Altılı Ganyan başlayacaktır. 9 – ATEN , 3 – SPORTING , 8 – SOYLU GÜZEL ve 5 – AUTUMN PEARL bu koşuyu kazanmaya en yakın safkanlardır. 4 – WESTERN POWER ve 6 – BLAZE OF GLORY hata kollayacak isimlerdir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesinde; 7 – ÖZBİLGİN ve 1 – ALEMİN KRALI burada potoya uzanmasını beklediğim ikilidir. Eksik koşmaları durumunda ise; 4 – CANBULAN ve 9 – BABAFİNGO hata kollayacak safkanlar olarak gözüküyor.

5. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesinde 2 – ÇAKICI EFE küçük kuponların sığınacağı liman olabilir. Rakip arayanlar; 8 – USLUHAN , 10 – GEZEGEN ve 3 – ANILKAYA değerlendirilebilir. 6 – BUHARALI sürprizcilere önerilir.

6. KOŞU: NURİ DÜRÜST KOŞUSU ile İSTANBUL’da İkinci ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 6 – SWEET BREW etkili jokeyi ile bu koşuda bankomdur.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların bir diğer MAIDEN mücadelesi tabela ayağında ekranlara gelecektir. 2 – ALTIN KRAL ve 1 – AĞRI DAĞI FIRTINASI arasında birincilik çekişmesi olacağını düşünüyorum. MAIDEN mücadele olmasından ötürü rakip olarak 3 – DEVREŞ ve 4 – DOĞA ÜSTÜ geniş kuponlar da yer alabilir diyelim.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL’da günün son koşusunu izleyeceğiz… Koşuya usta jokeyi S. KAYA ile katılan 1 – BEDWULF öncelikli olarak şanslı gördüğüm ilk safkandır. En ciddi rakibi 6 – LİRA LİRA etkili jokeyi H. KARATAŞ ile hata kollayacak isimdir. Uzun aradan sonra piste çıkan 11 – FAIRLY BORDER sürpriz olarak değerlendirilebilir.

22 HAZİRAN 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 9 – 3 – 8 – 5 // 4 – 6

2. AYAK: 7 – 1 // 4 – 9

3. AYAK: 2 – ÇAKICI EFE // 8 – 10 – 3 // 6

4. AYAK: 6 – SWEET BREW (BANKO)

5. AYAK: 2 – 1 // 3 – 4

6. AYAK: 1 – BEDWULF // 6 // 11 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.