22 EYLÜL 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda PAZAR günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

22 EYLÜL 2019 PAZAR (22.09.2019) İSTANBUL 69. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR: MUZAFFER BOZOK KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW mücadelesiyle birlikte ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 1900 metrelik çim pistte izleyeceğimiz yarışta; 4 ve Yukarı 8 Arap atının birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 3 – ONURLUEFE ve 4 – ACARTÜRK ikilisi bu ayağın önde gelen safkanlarıdır. 

4. KOŞU: 3 ve Yukarı 15 İngiliz atının katılacağı ŞARTLI-4/Dişi yarış ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz… 1300 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 3 – AYSEV ve 2 – NOBEL PRINCESS burada kazanmaya en yakın isimler olarak gözükmektedir. 

5. KOŞU: VELİEFENDİ KOŞUSU AÇIK G-1/DHT mücadelesinde; 4 ve Yukarı 12 Arap atı start alacaktır. 2800 metrelik uzun mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 7 – SERDÜMEN koruduğu formu ile günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin 1600 metrelik çim pist üzerinde ki MAIDEN yarışıyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 7 safkanın katılacağı bu mücadelede; 2 – HOPPALA EGE , 6 – TİVOLİ (3 ile eküri) , 5 – STEEL MAN ve 4 – STARLIKE yazıp rahat bi koşu seyrebilirsiniz. 

7. KOŞU: İstanbul altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 3 Yaşlı 12 İngiliz atınıın 1600 metrelik çim pist üzerinde ki HANDİKAP-15 mücadelesini izleyeceğiz. 4 – LASTING MEMORY ve 8 – NOVEMBER RAIN grubun başarılı safkanları olarak öne çıkmaktadırlar. 

8. KOŞU: 3 Yaşlı 17 İngiliz safkanın bir araya geleceği günün son startında ise; 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak ŞARTLI-3 koşu için start verilecektir. Son koşusunu ölçü almadığımız 2 – MAKİNİST uygun grupta kazanmaya en yakın isimdir. 

22 EYLÜL 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 3 – 4
  2. AYAK: 3 – 2
  3. AYAK: 7 – SERDÜMEN (BANKO)
  4. AYAK: 2 – 6 – 5 – 4
  5. AYAK: 4 – 8
  6. AYAK: 2 – MAKİNİST (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.