Loading...

22 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

22 ARALIK 2015 – DİYARBAKIR ALTILISI

DİYARBAKIR 22 Aralık 2015 SALI günü At Yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 6‘Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 13:15 başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Lütfen DOĞU TAHMİNLERİ ile (URFA , DİYARBAKIR vs.) bizleri SINAMAYIN Sayın YARIŞSEVERLER… Çünkü; DOĞU’da atlar İSTENİLDİĞİ GİBİ KOŞTURULUYOR !!! 

 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 2 – SEA HORSE (4 ile ekürü) , 5 – LION ROCK başta olmak üzere kuponlara yazılmalı. Rakip olarak; 3 – NEW ALAÇAT ve 7 – SUN RESITAL yazılabilir. Süpriz yapabilecek safkan ise 8 – KOZMİK’tir.

3. KOŞU: 2 – NARKOZCU günün bankosu olabilir. Rakip yazmak isteyenler; 6 – AIGAI , 3 – TACIM geniş kuponlara eklenebilir.

4. KOŞU: 3 – DİLBAĞI , 7 – TOYDEMİR YÜREK , 5 – GAMZESULTAN ve 8 – YENİBİR HAYAT bu ayak için yeterli olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: Sevdiği pist ve mesafede ağır kilosuna rağmen iyi bir yarış çıkarmasını beklediğim 1 – ARASBEYİ beklenileni veremezse 6 – ÇALIŞKAN ve en son 2013’de Diyarbakır’da bir kere koşup bu pist ve mesafede en iyi dereceyi çıkarmayı başaran 7 – KANDEMİR (8 ile ekürü) , ARASBEYİ’nin hemen arkasında yarışlar bitiren 5 – AKINALP hata kollayıcı olacaktır.

6. KOŞU: 5 – DİDİMOĞLU kısa mesafeli yarışlarda etkili sonuçlara imza atmış bir safkan. Burada biraz riskli de olsa banko olarak öneriyorum.

7. KOŞU: 4 – SERVETKAYA (7 ile ekürü) burada ekürü avantajıyla birinciliğe çok yakın. Rakipleri ise; 6 – NASİBİN , 5 – KIRNIÇHANIM , 3 – ERZANBEY ve 1 – SAĞANAKEFE.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.