22 AĞUSTOS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 22 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat: 15:00'da, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

PAZARTESİ günü KOCAELİ hipodromu 8 koşulu gündüz programına ev sahipliği yapacaktır. 22 AĞUSTOS 2016 Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde; 1 – BALYECİ SALİH ve 2 – YENİLMEZ ikilisinden birincilik bekliyorum. 

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): KOCAELİ'de Yedili Ganyan ve Yedili Pleasenin başlayacağı bu koşuda; 3 Yaşlı Arap atların MAIDEN mücadelesini izleyeceğiz. 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan yarışta; 4 – KIRMIZIKAYA (8 ve 10 ile eküri) ve 3 – FECİR öncelikli olarak tuttuğum isimlerdir. Rakip arayanlar ise; 6 – YÜREKALP , 1- ARMANIUS ve 5 – TUMBULGÜTNAN'ı kuponlarına yazabilirler. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Bu koşu ile ALTILI GANYAN oyunu içinde start verilmiş olacaktır. 1 – EYVAH UZUN MEHMET ve 3 – KIZILHAN kazanmasını beklediğim safkanlar olup rakip olara 2 – İBİN değerlendirmeye alınmalıdır.

4. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – ÇERMİ KHAN ve 2 – ÇETİNBABA rakiplerine oranla birer adım önde olan safkanlardır. Geniş kupon yaparak bu ayağı sağlama almak isteyenler ise; 4 – PEKSOYUNOĞLU , 6 – YEŞİLMASKE ve 8 – DİLERCAN'ı değerlendirebilirler.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 yarışı ise 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ekranalara gelecektir. 1 – ABRAJ ve 2 – ANDARKAN çekişmesi birinciyi belirleyecek gibi duran bu koşuda; Mesafenin kısa olmasından ötürü 3 – BEST OF ELİF ve 4 – DARK GUARDIAN uygun bir yol bulmaları halinde adlarından söz ettirebilecek safkanlar olduğunu unutmamak gerekir.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ile KOCAELİ'de 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu mücadelede; Bir önceki koşusunda başarılı jokeyi ile MAIDEN'a UZAK ARA veda eden 3 – KING BURAK koruduğu formu ile günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

7. KOŞU: Tabela ayağına geldiğimiz de ise; 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-16 yarışı 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – GÜLERANA , 6 – KIZIMESRA , 1 – GÜNEBAKIŞ ve 4 – ANEMON FIVE (9 ile eküri) ayrımsız olarak kuponlara yazmamız gereken isimlerdir. Sürpriz için 7 – YOLAŞAN'ı önerebilirim.

8. KOŞU: Günün son ayağına geldiğimiz de yine bir MAIDEN mücadele ile karşı karşıyayız. Burada son yarışını beğendiğim 11 – MEYLİNUR'un kazanmasını bekliyorum. Günün bir diğer bankosu olarak önereceğim safkandır. Dilerseniz tuttuğunuz isimleri yanına ekleyebilirsiniz.

22 AĞUSTOS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 1 – 3 // 2

2.AYAK: 1 – 2 // 4 – 6 – 8

3.AYAK: 1 – 2 // 3 – 4

4.AYAK: 3 – KING BURAK (BANKO)

5.AYAK: 3 – 6 – 1 – 4 // 7

6.AYAK: 11 – MEYLİNUR (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.