21 Temmuz 2020 başkent Ankara‘dan herkese merhabalar. Bugün başkentte 9 koşuluk yarış programı var. Çift altılı ganyan heyecanı olacak.

Birinci altılı ganyan 1.koşu ile birlikte 14:00’da başlayacak.

İkinci altılı ganyan 4.koşu ie 19:30’da ekranlara gelecek.

1.KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Başkent Ankara’da altılı ganyanın başlangıç ayağında 2200 çim pistte düzenlenecek yarışta (1)STORM BLACK uzun mesafe koşularını çok beğendiğim bir isim. Çok formsuz bir dönem geçiriyor olsa da yavaş yavaş ritmini bulan jokey Ahmet Çelik idaresinde bugün kazanmasını bekliyorum ve alternatif tek olarak önerebilirim. Dolu başlamak isteyenler için (2)CAMBAZ ve (4)OSCURO ve (3)JACOBIN sıralamayı belirler.

2. KOŞU

Son startını ölçü almadığım (2)MİRANBEY çim pistte çok tuttuğum bir isim ve bugün de kazanmasını bekliyorum. Eksik koşması durumunda (3)OKTAYINOĞLU rakibi olur. Defalarca üst gruplarda koşmuş (1)YAĞMUR GÖZLÜ denk gruplar arasında fark yaratabilecek kalitede bir isimdir. Son olarak da (4)GİZMO eklemek istiyorum.

3.KOŞU

(2)AKGÜN bu grubun üzerinde bir safkan ve jokeyi Akın Sözen idaresinde kazanması normal sonuç olur. Rakip olabilecek tek isim olarak (1)TANCAN BEY‘i görüyorum.

4.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Kum pistte oldukça başarılı işler yapan Victory Gallop orjinli (4)FİLİBYA 2000 kum pistte öncelikli kolladığım safkandır. (6)PRAGYA rakibi olur. Mesafe uzadıkça kendisine güvenim artar, bu isim (1)BEATUTY SUN, son koşularında bizi üzmüştü bugün kendisini affettirmesi için yüksek bir şansı var. (7)AZRA GIRL ile son startını kazanan (3)DOS GARDENIAS son safkanımdır.

5.KOŞU

Yalaz orjinki (3)ALYAYLA kazanmaya devam ediyor. 7 gün aranın ardından bugün de gelir mi? Biraz zor ama oldukça formda ve Saadettin Boyraz ile uyumlu birlikteliğiyle mecbur ilk sırada kollamak durumundayım. (2)BOZTEPEBEYİ ciddi rakibi olur. Son olarak da yeri olanlar için (7)İNCİFAR eklenebilir.

6.KOŞU

Bir diğer son iki startını kazanan isim (2)ŞEKER SULTAN 12 gün aranın ardından 1600 çim piste çıkıyor. Kazanması muhtemel sonuç olur bend  de ilk sırada koşar. (5)KALFALARBEYİ ciddi rakibidir. (1)GÜZELÇOCUK ve (4)DARYÜZ ihmale gelmez. 

7.KOŞU

İlk startında oldukça güzel bir dereceyle kazanan (2)FIRTINALI DENİZ galoplarında da fena görünmüyor. 37 günlük ara çok güzel ve bugün uygun grupta koşacak. Rakibi olarak gördüğüm CEYDA HATUN kumdaki performansı pek fazla tutulmamıştı, çimde kazandı ama bugün kum pistte FIRTINALI DENİZ’i daha şanslı görüyorum. (2)FIRTINALI DENİZ geçilmez.

8.KOŞU

Maiden mücadelede eküri koşacak (5)SCEPTER ve (4)PARAISE ikisi de güzel isim. Bugün de eküri koşacaklar ve kazanmaları normal sonuç olur. Alternatif tek olarak da değerlendirilebilir. Yıkmak isteyenler rakip arayanlar için (3)LATİF BABA ve (10)STILL WINNER isimli safkanları önerebilirim. 

9.KOŞU 

Kapanışta son koşuları oldukça düzensiz olsa da koşmak istediğinde (3)KARABİBERİM bu grubu geçebilecek bi kısrak ve bende ilk sırada koşar. Rakibi olarak son 2 startında geçilmeyen (2)HOŞTAY isimli safkanı görüyorum. Bu ikilinin eksik koşması halinde kumda müthiş işler yapan ve son startını kazanarak buraya gelen, 5 gün arası olmasına rağmen kalitesine güvendiğim Kaizbert temsilcisi (4)KÖÇEK devreye girer. (7)GÜZEL TUTKU ve (1)AYDAN KIZ kollanması gereken isimlerdir. (8)KESVACANGÜN kollanması gerekir. Bir de atom bombası olarak (9)HATIRNAZ‘ı eklemek istiyorum.

 

21 TEMMUZ 2020 ANKARA 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 1.KOŞU(1)STORM BLACK // 2-4-3
2.AYAK – 2.KOŞU2-3-1-4
3.AYAK – 3.KOŞU(2)AKGÜN – (1)TANCAN BEY
4.AYAK – 4.KOŞU4-6-1-7-3
5.AYAK – 5.KOŞU3-2-7
6.AYAK – 6.KOŞU2-5-1-4

 

21 TEMMUZ 2020 ANKARA 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 4.KOŞU4-6-1-7-3
2.AYAK – 5.KOŞU3-2-7
3.AYAK – 6.KOŞU2-5-1-4
4.AYAK – 7.KOŞU(2)FIRTINALI DENİZ
5.AYAK – 8.KOŞU(5)SCEPTER // 3-10
6.AYAK – 9.KOŞU3-2-4 // 7-1-8-9

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.