21 TEMMUZ 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

28. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 21 TEMMUZ 2019 (21.07.2019) PAZAR günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı 8 İngiliz atının katılacağı HANDİKAP-16 mücadelesi ile ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1800 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – AĞA DADAŞ ve 4 – STEEL CLAW ikilisi bu ayağın kapalısı olarak çalışmalarımızda gözükmektedir… Yine de takip ettiğiniz veya gözünüze takılan isimler var ise kuponlarınıza eklemenizi öneririz.

 3. KOŞU BIN AJWAAD KOŞUSU ŞARTLI-1 yarış ise, 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte yapılacaktır. 2 Yaşlı 13 İngiliz safkanın start alacağı bu zorlu mücadelede; 1 – BLUE THUNDER , 7 – DAVAI DAVAI , 5 – OPPORTUNIST (9 ile eküri) ve 4 – LION LORD kazanması en muhtemel safkanlar olarak düşünüyoruz… 

 4. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4 mücadelesiyle birlikte DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz… Formunu koruyan 1 – DAYKOMIO günün ilk bankosu olarak şablonda yer vereceğimiz isimdir.

 5. KOŞU :4 ve Yukarı 7 Arap safkanın KISA VADE-8/DHÖW mücadelesiyle birlikte ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 1700 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 3 – GÜMBÜRGÜMBÜR ve 5 – ALDERAMİN ikilisi burada birinciliğe en yakın gördüğümüz safkanlardır.

 6. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-5 koşu ise, 1400 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecektir. 3 ve Yukarı 9 İngiliz atının katılacağı bu yarışta; 1 – AVUKAT , 2 – WOUNDED , 4 – VICTORY RHYTHM , 3 – BAY JAK ve 5 – GÜZELAT fotoyu önde geçebilecek isimler olarak çalışmalarımızda yer almaktadır.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW mücadelesiyle günün son startı verilecektir. 2000 metrelik çim pistte yapılacak koşuda; Son yarışında birinciliğe imza atan ve form durumunu koruyan 9 – SİNYOR yine kazanmaya en yakın safkan olarak alternatif tek şeklinde değerlendirilebilir… Rakip yazacaklara ise; 5 – KIZIL ÇAKIR‘ı ihmal etmemelerini öneririz.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

21 TEMMUZ 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 1 – 4
  2. AYAK: 1 – 7 – 5 – 4
  3. AYAK: 1 – DAYKOMIO (BANKO)
  4. AYAK: 3 – 5
  5. AYAK: 1 – 2 – 4 – 3 – 5
  6. AYAK: 9 – SİNYOR // 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.